Sevgililer Günü

Yilda bir kez severler kutlama kahramani oldugu, bir bayram kutlanir. Bu gün daha iyi 14 Subat tüm dünyada kutlanmaktadir Sevgililer Günü olarak bilinir. Bu gün çekiyor severler esleri karsi daha sevecen olmak ve birlikte biraz romantik zaman geçirmek için. Ama biz gerçekten sevdiklerimiz hatirlamak Sevgililer Günü gerekiyor? Ne bu günün gerçek anlamini ya da isletmeler yararlanmak için bu sadece bir ticaret firsat olarak hizmet ediyor?

Özel gün Tanri’nin sevgisi için hayatlarini vazgeçti Hiristiyan sehit bir dizi almistir. 496 yilinda Papa Gelasius Ben bu eylemler için bir anma günü olarak 14 Subat ayarlayin. Ancak, bu gün severler aliskin basladi, çok daha sonra oldu. Sevgililer en ünlü sembollerinden biri süphesiz daha iyi Ask Tanrisi olarak bilinen, Cupid edilir. Bu rakam genellikle bir yay olan ve sevdiklerinize ok atma, melek kanatlari ile genç bir çocuk olarak tasvir edilir. Oklar severler arasinda sevgi duygulari temsil eder. Roma mitolojisinde, ask tanrisi Tanriça Venüs’ün oglu iken Yunan mitolojisinde, ask tanrisi Eros, ask, Afrodit Tanriça oglu olarak biliniyordu.

Bu gün genellikle esinize hediye vererek kutlanmaktadir. Çok popüler hediye bir bütün dört ya da bes yemek severlere servis edilir güzel bir lüks restoran, için ortak alarak bu. Bu daha sonra bir kemanci oynadigi iyi sarap ve müzik güzel bir sise eslik etmektedir. Baska bir çok yaygin jest gül verme olmasidir. Güller genis bir renk araligindaki bulunabilir ve özel bir anlami, her varyans ile iliskilidir. Örnegin, kirmizi gül tutku, sevgi ve saygi beyaz gül saflik ve masumiyet duygusu daha fazla anlamina gelmektedir ile iliskilidir. Bu gün onun özel biri için bir daha unutulmaz bir hale getirmek için bir de daha yaratici olabilir. Bir dikkatle olusturulmus el yapimi kart bir siir bir biçimde özel bir kisisel mesaj yazarken kimse onun gerçek aski duygularini aktarabilir nasil bir baska yenilikçi bir yoludur. Diger romantik ipuçlari tekrarlayarak, sevgili biri için özel bir yemek pisirme o / böyle bir romantik bir yer ya da ilk tarihi harika bir duygu yeniden olusturmak için bir gezi olarak beklemiyordum sey ile onu sunarak ona / onu sasirtici dahil bu özel gece oldu ayni seyleri.

Sizin Sevgililer için Malta’da büyük bir pazarlik firsatlar bulma bir yolu TeamUp üzerindedir. TeamUp Malta’da ikamet eden tüm Malta vatandaslari ve yabancilar için adada mevcut olan en iyi günlük teklifler sunar.