simdi gerçeklesmesi için bir kiz arkadasi-3 hizli ipuçlari almak için ipuçlari

Sizinle kaliteli zaman geçirebilirsiniz hayatinizda biri yoksa yilin bu zamani biraz yalniz hissedebilirsiniz. Bu bir kiz arkadasi yoksa, kesinlikle bir tane ihtiyaci hissetmeye baslar o zaman biri. Ancak, bu genellikle böyle oldu, tüm sonra, size, bu makale olur okuma olmaz, sadece bir kiz arkadasi isteyen kadar kolay degil mi? Komik bir sey, bunu gerçeklesmesi hemen hemen o kadar kolay size ne yaptiginizi biliyorum.

Bak, kadinlar da yilin bu zamaninda kendi hayatinda biri var için ayni istek duyarlar. Yani, bir kiz arkadasi bulmak için ariyor aslinda oldukça iyi bir zaman. Sürece daha sonra bir kiz arkadasi almak, güncel ve olmasini istediginiz bir kadin Düsündügünüz zaman aslinda kolay tür olabilir aramaniza küçük bir “is” koymak için istekli olarak.

Burada su anda gerçeklestirmekte yardimci olacak bir kiz almak nasil 3 hizli ipuçlari:

1. Evden çikmak ve karistirmak ve karistirmak.

Bu kadin karsilamak istiyorsaniz yapabileceginiz en basit ve ama en etkili sey. Sadece uzak televizyondan, evin kendinizi uzak almak dogru kadini toplanti sonunda ve onunla bir sey baslayacak çok daha muhtemel yapacaktir. Yol çok sik adamlar hayatlarinin bir kadin olmamasindan sikayet yok, ve henüz, onlar orada aktif karistirma ve karisarak ve kadinlar toplanti degildir.

2. Sizin mizah duygusu gösterin.

Sen her zaman sakalar anlatiyor bu adamlardan biri degilseniz gerçekten mizah duygusu yok düsünce olabilir, ama hepimiz göstermek için gereken bütün oldugunu, gerçekten bize biraz komik tarafi var ve bir kadin. Ona eglenmek ve zaman ve sansini tüm, seninle biraz zaman geçirmek istiyorum gidiyor olan ciddi olmadigini nasil biliyorum görelim.

3. Onun varlik tarafindan yogun cinsel cazibe hissettirmek “seçici.”

Bir kiz almak istediginizde Çogu erkek bir sey ama seçici ve gerçekten sonunda onlari isirma biter. Bir sen seçici o kadini ve onu büyük cinsel cazibe hissediyorum ve o sahip oldugunu biliyorsa ne olacak degil yapmak mümkün olmasi gerekir, çünkü o, seni kazanmak için çalismak zorunda olacagini göstermek istiyorum hiç bir sey yapmaniza gerek kalmadan.