Simdi kadinlara çekmek – 3 tuslari hemen çeken kadinlar için

Eger kalma hayat bir göz atin ve bir delik tür doldurmak için gereken orada oldugunu gördügünüzde, o zaman muhtemelen merak ediyor, simdi kadinlar nasil çekebilecek? Eger kadinlara çekmek için becerileri olusturmak için yillarca beklemek zorunda istemiyorum, size en kisa zamanda sonuçlari görmek istiyorum. Peki, kadinlar ile deneyimine bagli olarak, aslinda hemen çeken kadinlar baslatmak için kolay tür olabilir.

Çogu erkek kadinlarin ile sadece sanssiz oldugu inanci içine kutusuna kendilerini egilimindedir. Onlar bazi kadinlarin sadece kapali sinirlar oldugunu ve tür alt bakislarini bir zorunda ve onlar için çalistigini umuyoruz inaniyorum. Seni bilmiyorum, ama bu benim için heyecan verici gelmiyor. O inanç kurtulmak ve yeni bir olusturmak gerekir.

Ve bu … artik kadinlara çekmek CAN.

Burada hemen çeken kadinlar için 3 anahtarlari:

1. Kendinizi temizleyin.

Eger yeni bir saç kesimi gerekirse, gidip bir tane. Eger gardirop çeki düzen vermek için bazi yeni giysiler gerekirse, gidip biraz olsun. Eger birkaç kilo döken ve daha iyi seklinde almak gerekiyorsa, simdi bunu. Bak, görünüsünüzü yapmak veya her zaman kirmak için gitmiyor, ancak kontrol altinda bir görünüme sahip DO zaman olasiligi ortaya çok daha iyi bir isik ve ayni kendinizi koyun.

2. Evden disari alin.

Bu en basit çözümlerden biridir, ve henüz, erkek bir sürü bile bu konuda rahatsiz degil. Eger ev veya daire oturan kadin karsilamak için gidis degildir, orada almak ve sosyallesmek için var. Kadin takilmak yerlere gitmek. Eger magaza ya da park ya da her yerde baska gidebilir gibi günlük yerlerde zaman dikkat edin. Muhtemelen size her gün seyler yapiyorsun zaman dikkat yoksa, çok sayida kadin bakan sonunda. Point kadin karsilamak istiyorsaniz, çikmak ve bunu yapmak mümkün olmasi gerekir, oldugunu.

3. Kadinlara yaklasim ögrenin.

Ki evden disari alirim ve sizin için dogru görünen bir kadin görmek diyelim. Ne yapacaksin? En çok erkek gibi olacak ve sadece hiçbir sey yapmak sonra onu kontrol ve musunuz? Ya da güzel bir kadin karsilamak için bir firsat kendisine geçmek ve yaklasim yapmak izin vermez bu adamlardan biri olacak? Eger kadin yaklasiyor degilseniz, ve size nasil bilmiyorum gibi hissediyorum … o zaman yaklasimi nasil ÖGRENIN gerekir.