single_ olmanin bas

Harika bir iliski yasamak harika ancak bizim kontrolümüz disindaki kosullar bizi her biri tek basina bir süre tahammül göreceksiniz. Birçok kisi ancak genellikle tek sunabilir olmanin avantajlari düsünmek bitmiyor yalniz sevmiyorum.

Bir süre için tek basina olmak daha da is için kendinizi atma, eski arkadaslarinizla yetismeye, erteleyerek oldum saglik tekme baslangiç, bir un-bitmis projeyi tamamlama için olsun kendini büyüme kurmak için ideal bir firsattir kariyer umutlarini artirmak ve genel olarak bazi kendini bakim geçmesi için zaman ayirdiginiz.

Tekli sinirsiz özgürlük avantaji var ve muhtemelen tek aslinda ana nedenlerinden biridir. Ciddi kararli iliskiler hemen hemen yaptiginiz her sey ya da plani esiniz ile istisare gerektirir gibi özgürlük çok azaltabilir. Eger tek zaman, ev isi yapmak için zaman seçti olsun. Eger yataktan kalkmak ne zaman karar almak. TV izlemek göstermek ne karar verecek. Resmi olsun. Onun tüm hakkinda!

Tek olmak için baska bir avantaj finans bölümdür. Iliskiler ne olursa olsun size ne düzeyde para belirli bir miktar gerektirir. Uzak hediyeler, aksam veya hafta sonlari basinda harcama para da. Bir mali ortaklik dönüsmüstür bir iliski söz konusu ise (onun zamanda deger olsa bile) ipotek veya çocuklar için her geçen kurus kazanmak için sürekli baski var. En son Sony Play Station satin almak için disari hashas unutun. Kiz ve erkek ile bir Cuma gecesi bile düzenli içecekler gezisi koymak frenler vardir.

Tekli ömrü de size degerli ve yogun bir program üzerinde kontrol sagliyor. Eger tek olunca aniden var sadece ne kadar daha fazla zaman hayran kalacaksiniz. Tabii elinizde var bu ekstra zaman bazi olacak biraz yalniz, bu yüzden bunu biliyorsun önce birisi gelip kalp çalacak çünkü erteleyerek oldum bu can sikici seyler gelistirmek mesgul olsun.

Eger yeteri kadar tek olma yasadim ve fiziksel uç en iyi zihinsel sekil ve oldugunuzda, online tanisma ve single sohbet odalari mevcut yetenek incelemek için en kolay yoldur. Online dating siteleri hayatin her farkli bir açidan tek çocuklar ve kizlarla kayniyor vardir. Internet bir Tanri bugünün gün ve teknoloji çaginda single için gönderilir.