sirlari bir kadinla kimya olusturmak için kadin-teknikleri çekmek için

Eger bir kadin gerçekten bugüne istiyorum yapmak için gidiyoruz eger kimya sahip oldum. Bunu daha önce duymustum, ama gerçekten bir kadin ile kimya olusturmak için ne anlama geldigini biliyor musunuz? Çogu erkek gerçekten yatakta bir kadin almaya çalisirken odaklanmis, ama onlar da onunla uyum duygusu bina ve bir eksiklik olarak sona erecek odakli degildir.

Sonuçta, kimya sonra yatakta onu almak, orada IS eger zor, olacak olmayacak? Yani, bir kadin ile baglamak ve bu baglanti yapabilme GERÇEK önemli oldugunu hissediyorum. Bu yönü ihmal hemen hemen hizli hayal edebileceginiz daha ret arazi içine gönderecegiz.

Burada bir kadinla kimya olusturmak için kullanabileceginiz bazi teknikler sunlardir:

1. Onunla bir hikaye paylasmak.

Bu kadar sik ??dergi satin neden kadin hikayeleri duymak ASK, bu kadar, neden birbirlerine ve neden onlar bile kitapçilarda gördügünüz bu degersiz ask romanlari satin ile onlar dedikodu. Onunla (sadece söylemiyor) bir hikaye paylasimi gerçekten onu sizinle bu baglantiyi hissettirmek için yardimci olacaktir. Hikayenin içine biraz hayat koymak, bazi duygu enjekte ve onu büyüledi ve söylemek her kelime asili olabilir.

2. Gözlerinde dogrudan bak.

Simdi, bu bir dikkatli olmak gerekiyor. Ben çocuklar bu yanlis sekilde yapmak gördüm ve etkileri iyi degildir. Bir sicak ve dogal bir sekilde onun gözlerinin içine dogrudan bakarsaniz bakin, sonra o kimya hissediyorum ve bagli OLACAKTIR. Eger onun gözlerinin içine dogrudan bakmak ve çok uzun asmak ya da yüzünüzde hiçbir duygu varsa … Ancak, korkunç bir adam gibi bakiyor sonunda. Ve çogu kadin böyle bir adamin yorgun bulunmaktadir.

3. Ne zaman onunla cazibe olusturmak için elinden Kino kullanin.

Kino gerçekten dokunmatik söylemek sadece akilli bir yoldur. Dokunma garip bir tür olamaz karsin, ona dokunmak istiyorum. Onunla bir hikaye paylasimi gibi bir sey yapiyor ise Yani, hafifçe bir kadinla bazi fiziksel temas baslatmak için bir seyler yapmak, diz onu dokunma, omzuna dokunun. Onunla paylastiginiz daha fazla fiziksel temas, güçlü kimya hissetmek oluyor, ve o gerçekten SIZE GÖRDÜ oldugu gibi onu hissettirecek.