sirlari onun direnç atlamak için – onu taahhüt yapmak

Size islemek için yeni adam almak ister misiniz? Eger henüz hazir olup olmadigini tek esli olabilir ama hiçbir fikrim yok olacak bir iliski için daha hazir misiniz? Bir adam size sadik olmak olsun ve onu taahhüt yapmak için ne sürer? Sadece kelime taahhüt tepelerde aday bir adam yapabilir ama bazen bu iliski nerede durdugunu gerçekten bilmek bir iliski içinde getirmek için gereklidir. Iliski büyük ve her bir ortak taahhüt kabul ettigi takdirde olmayan sözlü daha sonra herhangi bir sorun olmalidir. Bir adam size taahhüt yapmak için ne sürer?

Bu degil mi bir adam hissediyorum bir sey yapmak imkansiz. O hazir degilse onu islemek yapmak da imkansiz. Gerçekten yapabileceginiz tek sey size ciddi bir iliski istiyorum noktaya gelmis ona göstermek. Sadece partner basladi ve henüz samimi kazanilmis degil, sadece henüz bunu yapmayin. Gerçekten kendisine bir sey yapmaya zorlamak için sabirsizlaniyorum yapmak degildir. Bu size bir atmak baska bir sey ariyor ve daha ciddi bir sey istiyorum onu ??bilinen yapma iyi bir yoldur. Erkekler kiz iki farkli arayin. Sadece ile flings sahibi olmak için bir ve kiz arkadasi malzeme dikkate alacagini bir. O bir tek gecelik bir kiz alir ama onun kiz arkadasi için kadin almak için sabit çekilebilir zaman çok seçici degil. Hemen onunla uyku gerçekten o sadece bir atmak olarak bakmak gibi, onu size taahhüt almak için en iyi yol degildir.

Onu konusmak ve ne hissettigini ona söylemek bir noktaya olun. Onunla kararli bir iliski istiyorsaniz o söylenmeden takdir edecektir. O tahmin içine gerçekten degil ve o noktada olmasa bile nerede durdugunuzu, biliyor. Onu tehdit ve o size sadik olmak ya da kaybetmek vardir ona söyleme. Ayrica evlenmek ya da baska herhangi bir söz yapmazlar. Sadece size baska erkeklerle görmeye durdurmak istiyorum onu ??baska kadinlarla görmeye durdurmak için ve böyle olacagini söyle. Eger düsünce olarak iliski harika ama o baska kadinlarla yaptigi flings vazgeçerek ilgilenen olmasa bile o zaman muhtemelen sizin için oldugu kadar hissetmez.