size kiz çekici nasil

Burada kizlar size çekici almak için nasil birkaç ipucu var …

Eger onlar cant onlari almak ya da bir tutmak gibi zaman kadinlarin erkeklerden sonra çok çalistirmak biliyor musunuz? Insanlar kolayca elde edemezsiniz seyler dogru bu dogal arzu ve bu birkaç kiz almak için çok zor erkekler sonra çalistirmak nedeni de budur.

Bir kiz gülmek yapmak o kadar çok fayda saglayacaktir. Hayatta en zor seylerden biri insanlari güldürmek için yetenegi oldugunu. Sen bunlari uzun vadede bir an degil, güldürmek mümkün olabilir bakin. Gerçekten onlari sonra çalisan almak için görmek, size mizah sanati ustasi ve gerçekten eglenerek tutmak için ögrenmek gerekir. Mutluluk ile bunlari saglamak ve onlara ayrilmamak için daha istekli olacagini daha iyi hissetmenize neden olabilir eger bakin.

Bu adam hem de kadin bir erkekte istediginiz tüm özellikleri olabilir mi? Eger görünüyor yoksa bile görmek ya da size gerçekten düsünmeye kadin olsun diger nitelikleri usta sadece ortalama. Bunu yapmak için en iyi sekilde partner ve kadinlar üzerinde bir sürü kitap okumak ve ne istediklerini görmek oldugunu görmek.