sizin eski geri almak için yollar fast_

Sen dagildi ve Acini hissediyorum. Sok ilk asamasindan sonra, yalnizlik, hatta öfke, yeni bir asamaya kafanin içine çikar. Eger eski geri almak için yollar bulmak için yanan arzusu var. Onu geri almak için hizli bir yol var mi?

Ve evet hayir. Bu sizin eski kiz geri almak için her zaman mümkündür, ama hemen bir süreç degildir. Eger basarili olmak istiyorsaniz, o zaman alir. Yapmaniz gereken ilk sey, aslinda yapmayi planliyorsaniz olabilir ne tersidir … ona temas. Bunun yerine, arama manifatura, ya da onu e-posta size kisaca temas kesilmis olmalidir.

Eger vaat, tehdit, ya da övgü ile onu bombardiman Eger daha onu uzak sürüs olabilir. Yapilacak en iyi sey biraz zaman serinlemek için izin oldugunu. O düsüncelerini toplamak gerekiyor, ve siz de dinlenmek gerekir. Bu araciligiyla seyler düsünmek ve onu geri almak için nasil planlamak için bir sans.

Bir parçalanma baslangicinda duygusal güçlü olmasi gerekir. Diger insanlarin önünde aglamaya ya da kimse bu aliyor ne kadar kötü görmek izin vermeyin. Bunun yerine sakin görünüyor ve durumun kontrol altinda oldugunu gibi davranmaya çalisin. Arkadaslari ile disari çikmak ve normal bir sosyal yasam var. Eger Ex tüm gün içinde saklaniyor görünüyor nasil acikli görmek istemiyorum (hiçbir suç, ama bu o düsünebilir ne).

Zaman gelir ve son olarak eski geri almak için en önemli yollarindan biri samimi olmaktir, tekrar ona ulasin. Zaman Kendinize karsi dürüst kalin. Dürüst olun ve iliskinizi korumak istiyorsaniz biraz degistirmek için istekli, ama tutmak niyetinde degilim herhangi bir söz yapmazlar. O kadar kendiniz olmak için çalisin ve o istiyor ne sadece bir görüntü, size bugüne ve bu nedenle hakkinda bir seyler sevdim için kullanilir hatirliyorum.

Bir iliski tasarruf yavas bir süreç olsa da, bu yapilabilir. Bunlar kiz geri almak için nasil arastirma devam ederken bu arada size yardimci olabilir sadece bazi kisa ipuçlari vardi. Eger gerçekten onu seviyorum, o zaman kisisel yardim öneriyoruz. Eger gerçek aski geri almak için garanti o kullanilabilir harika bir kitap vardir. Bu binlerce insan yardimci oldu ve çok size yardimci olabilir.