sizin gibi bir kiz nasil – 4 kolay adimda

Sizin gibi bir kiz nasil? Bu günlük çok erkek frustrates ortak bir sorudur. Kizlar çok zor bir görev olabilir gibi almak için ögrenmek. Bu yol boyunca birkaç kez basarisiz olabilir ama bir ögrenme deneyimi olarak bakmak gerekir. Tüm kimse yalnizlik aci hissetmek istiyor ya da daha kötüsü bu yalnizlik depresyon ile uzun bir savas haline sonra. Bu yazida sizlere daha fazla kiz almak için 3 önemli ipuçlari açiklayacagim.

Iyi tarzi

Çogu erkek bu bölümü göz ardi ve sadece kendileri ve 20 yil önce tarzi vardi giysiler giymek gerektigini düsünüyorum. Eger ve o kiz sicak ve elbise oldugunu iyi o zaman çok iyi elbise ögrenmek zorunda gibi bir kiz ögrenmek istiyorsaniz Ancak bu, durum böyle degil. En yeni moda ile güncel olma üzerine, günlük dus deodorant kullanmayin ve disari gitmeden önce kolonya birkaç spreyler uygulamak emin olun.

Confdient olun

Bir adam kadinlarin ask numarali kalitesi güvendir. Eger bir kisi olarak kendinizi deger ve hayati için degerli olacak bir kisi olarak kendinizi görmek gerekir emin olmak için. Eger düsünüyorsaniz size zaten onun üzerine kendi hatasi projelendirme konum degil, çünkü daha sizin gibi bir kiz nasil bilmek asla. , Kendinizi rahat olmak emin olmak anlamina gelir o anda aklinda ne söylüyor ve kim için özür dileyerek degil.

mizah kullanimi

Güven yani sira, mizah en önemli iki kalitesi gibi kizlar yapacak sayisi seçildi. Herkes gülmeye seviyor ama ayni zamanda kadinin savunma silahsizlandirilmasi ve o sizin için onu koruma yari yolda çünkü komik varlik olarak sadece olumlu duygular çikarmak degil. Bu gibi eylemler sizin gibi bir kiz ögrenmek yardimci uzun bir yol kat edecektir.

, Iyi soyunma kendi cilt emin olmak ve mizah kullanarak zaman zaman kadin sizin gibi almak uzun bir yol kat edecektir. Çok kez erkek çok ciddi hareket ya da bir kiz almak için bir sürü para almak zorunda düsünüyorum ama bu gerçek degildir. Yukaridaki üç basit ipuçlari sizin gibi bir kiz ögrenmek yardimci uzun bir yol kat edecektir.

sakin

Sizin gibi bir kiz için yapmaniz gereken son sey serin oynamak, huzurlu olan çocuklar gibi kizlar saldirgan umutsuz oldugunu göstermektedir çünkü. Huzurlu olmak tarafindan gizemli ve zor kendinizi sunuyoruz. Bir kadin size anlamaya çalisiyorum uzun zaman harcamak ve size nadirdir çünkü o sizin gibi baslar.

Eger izlerseniz kiz yardimci olamaz ama bu nitelikleri çekilebilir çünkü asagida bu bes kurallara her zaman istedim rüya kadin inis çok daha yakin olacaktir.