sizin kadin cazibe becerilerini artirmak için 3 ipuçlari – daha çok kadin nasil

Düz Her bir erkek daha çok kadin nasil bilmek istiyor. Yani, gerçekten, kim daha çok kadin çekmek için bilmek istemez ki? Hiçbir sey bu kadar oldugu gibi kadinlara çekmek için yetenegi olsaydi hayatinizi SAG simdi olurdu ne kadar farkli düsünün!

Çok kötü degil, haksiz miyim?

Evet, bu senaryo gibi bir rüya olmak zorunda degildir. Bu, daha çok kadin fark almak için baslar Eger bugüne kadar istediginiz ve size kadin cazibe becerilerini artirmak bile sizinle uyuyabilir.

Evet, çok kadinlara çekmek için bir beceridir. Ve hayir, sadece sahip dogarlar bir sey degil. Sadece akliniza gelebilecek baska bir beceri gibi, gelistirmek zorunda.

Burada daha çok kadin yardimci olacak 3 ipuçlari:

1. Iyi görünümlü kadin takilmak yerlere gidis baslar.

Nerede onlar için bakilacagini bilmek zaman size söylemek zorundayim, sizi karsilamak mümkün olacak iyi görünümlü kadinlarin sayisi, on kat artirabilir. Bak, en çok çocuklar sevdikleri bar ve bir gün çekici kadinlarin bir otobüs dolusu sadece göstermek için gidiyoruz umut olacak sonunda. Ve onlar asla. SIZ nerede olduklarini için disari çikmak zorunda. Ve muhtemelen bazi pis barda asili degildir.

2. Onlari karsilamak yerde çekici kadinlara konusmaya baslayin.

Hiçbir erkek kadinlarla konusurken bir dogal dogar. Becerileri bu tür almak için tek yolu onlara çalismaktir. Ve siz daire veya evden o her zaman, sizin tarafinizdan kadinlara konusurken üzerinde çalisabilirsiniz … aslinda onlara konusuyor. Size ve zaman içinde, sadece bir dogal bu adamlardan biri gibi görmeye baslar olabilir zaman iyi görünümlü kadin ile durdurmak ve etkilesim için bir noktaya olun.

3. Bayan arkadaslar kendinizi Surround.

Sadece kadin bir grup diger kadinlara daha cazip hale getirecek ile görülüyor nasil komik bir sey, ve oldukça iyi çalisir. Onu çeken kadinlar söz konusu oldugunda sosyal kanit gücünü sasirtici olabilir, ve bir kadin grubu, bu tercihen IYI arayan kadinlar ile görülüyor daha sosyal kanit daha iyi yoktur. Sosyal kanit kullanin ve daha çok kadin olsun OLACAKTIR!