sizin kadina daha fazla dikkat

Iletisim biz de burada tartismak gerekir sürpriz olarak gelmelidir ki, tüm iliskiler, is ve hem kisisel böyle önemli bir faktördür. Sonuçta, Iletisim nedir? Hem sözlü ve sözsüz, ortaya iki yönlü etkilesimdir. Degil daha çok ne eylemlerle söylenir kelimelerle söylenenlerin daha, kadar önemlidir. Ama burada sözlü iletisim ve ne iliskiniz için anlamina gelecektir önemine dikkatimizi gidiyoruz. Ben seyler iliski nasil etkiledigini bahsederken, ben özellikle bastan alanda basari ile ilgili ediyorum unutmayin.

Kelime ile iletisim hepimiz günlük olarak yapmak bir seydir. Ancak, bir dogaçlama konusma istenir zaman gibi, sadece yalakalik, kilitlemek ve kelimeler için bir kayip kendinizi Eger çok yapar belirli bir durumda iletisim kurmak için isteniyor. Neden? Temelde çünkü ne diyecegini düsünmek zorunda zaman, aniden dedigini endise haline. Eger sadece herhangi bir beklentileri olmadan olmasina izin Ancak, bir sekilde her sey çok daha iyi çalisir.

Söyleniyor, geçmis iliskileri düsünmek ve iletisim sizi basarisiz oldu. Size daha sonra pisman geldi belirli bir konusma dedi bir sey miydi? Ya o ya önemsiz ya da sadece hiç duymadim olarak kabul söyledi bir seydi? Yoksa ona bir sey dedi olmali bir zaman oldu, ama olmadi ve sonuçlar esit üzücü oldugunu olabilir? Elbette tüm bunlar bir kez ya da baska neredeyse herkes olmus. Isin püf noktasi bu son hatalari simdi ve mevcut iliskinin gelecekte iletisim nasil tanimlamak izin vermemektir.

Talking Biz kelime ‘iletisim’ duydugunuzda hepimiz düsünmek bir seydir. Ama, ne yazik ki, bu ilk düsünce Eger romantizm potansiyeli ile iyi bir iliski ariyorsaniz yanlis biridir. Talking hiçbir yerde olsun, ve daha kötü olacak, bu seyler çökmeye geri hatta düsmesine neden olabilir. Eger konusmak, baskasina dinlemek için bekliyoruz.

Ama dinleyici ne? Ne zaman sans duyulmasini aliyor? Iste size bir konusma üzerinde tasiyan gibi iletisim görmek birine, sadece konusma birinden görünümünü degistirmek için çok daha iyi nedeni budur.