sizin uzun mesafe iliskisi basarili olmak için nasil

Ask söz konusu oldugunda, gerçekten tüm sonra, her zaman küçük bir dünya degildir. Kesinlikle olabilir çünkü Ama tam anlamiyla uzak biriyle bir iliski için mesafe gitmek için istekli olanlar için, o is yapmak için yapabileceginiz seyler vardir.

Kapali düsünmek ilk sey siz ve esiniz bile düzenli olarak birbirlerini görmek mümkün olmasa da özel olma fikri düsünmeye istekli olup olmadigini, zaten basarili bir uzun vadeli bir iliski için potansiyel var, olmasidir. Bu hala umut olarak mutlaka disari dönecek anlamina gelmez, ancak çaba koymak ve bu ipuçlarini takip ederseniz, iliski mesafeye ragmen hayatta kalmak ve gelismek.

Biz teknoloji var.
Bir milyon farkli yollari cografi olarak ne kadar uzakta olursa olsun 2010 yilinda görebilir ve insanlarla konusmak. Video Skype tarih üzerine ask bir sohbet ve sormak kullanin. Aninda mesajlasma Devam et ve adam ya da gal (ve onlari düsünmek ve seni özledim yapacak sadece müzik gönderebilirsiniz!) Yazi ile bir müzik takas ya da arama ve her gün onlarla baglanti emin olun. (Ancak iletisim kisi iliskide ilgi kaybi olabilir çünkü Ayrica, temas yükünü oldukça esit oldugundan emin olmalidir.)

rüyalarimda, seninle christmassing ediyorum.
… Yoksa Hanukkahing, ya da Sevgililer Daying, ya da her türlü vesilesiyle olabilir. Sevgilinizin için dogum günü hediyeleri zamaninda onlari almak ve düsünceli ekstra oldugundan emin olun. Bir “Mutlu ___” video kaydetmek ve bunlari göndermek, hatta en önemsiz tatil için kartlar gönderin. Tatil insanlar çok burada çekinmeyin, biz bakim ne kadar bildirmek için bizim için bir zaman vardir!

biraz inanç var.
Onlar hile konum olsun veya olmasin hakkinda sapi çevrimiçi olarak veya tedirgin esiniz, sarilmak yok. Onlar bu clinginess rahatsiz edici bulmak, ya da güvenilmez bir sey çünkü sadece süpheli oldugunuz sey bile olabilir olacak.

Kendi hayatim var.
Bu iliski çalismak istiyorsaniz biz bu yeni hottie göz vermek için söylemiyorsun degil mi! her zaman en son çabalari hakkinda erkek veya kiz arkadasi için harika bir haber var ki ama arkadaslarinizla ve bölgede, kendi bir seyler yapmak. Size hakkinda konusmak için bir sey vermek ve bunlari nasil müthis (ve uzun mesafe iliskisi deger) Buyurun hatirlatacaktir.