tecavüz ilaçlar kendinizi nasil koruyacaginizi – gençler için tavsiye

Tecavüz ilaçlarin kullanimi son on yilda önemli ölçüde artmistir ama kendinizi güvende tutmak için bazi basit adimlar atabilirsiniz.

Don, AOT içkinizi gözetimsiz birakmayin.

Eger, arkadaslar bir içki o sahip ile Aore ise bir içki içine tarih orani ilaçlar Kayma, bu yüzden yönetme tercih edilen yöntemdir, don, AOT size tuvalete giderseniz içkinizi gözetimsiz birakmayin ya da sohbet için hareket önemlidir AOS diger arkadaslar. Eger ayrilmak varsa o zaman senin en iyi arkadasin o bakiyor gibi tamamen güvendiginiz biri olun. Eger sahipsiz degil birakilmis oldugunu fark ederseniz, AOT baska bir satin içmek!

Sayida güvenlik

Yalniz gitmek için deneyin aksam disari çikmak ise, sayilari daha fazla güvenlik olmadigi için bir grup arkadasiyla birlikte gidin. Onlar için izlemek için kimse oldugu gibi tecavüz ilaç kullanmak isteyen insanlar genellikle kendi insanlari arayin. Bir grup arkadasiyla varsa bu risk altinda olma sansinizi azaltir.

Isaretler kavranmalidir

Mevcut tecavüz ilaçlarin çogu, koordinasyon kaybi (kisinin sarhos olsa gibi gözükecek), düzgün konusmak yetersizlik, bas dönmesi ve bas agrisi gibi benzer etkileri vardir. Eger arkadaslarinizla disari iken, size cenneti, AOT olmustur alkol, sizinle olan bu veya yerde bir personel yardim almalisiniz, özellikle bu belirtilerden herhangi biriyle. Eger Hepsi uyari isaretleri farkinda böylece Daha da iyisi arkadaslarinizla bu etkileri tartismak, size tüm birbirlerine bakabilirsiniz yolu.

Yasli erkeklerde sohbet kaçinin

Bu eski bir erkek size bir ilgi alir zaman gerçekten özel hissetmenize neden olabilir iken, kendinize bu soruyu sorun, neden genç birinin bu kadar ilgileniyorlar? Genç kadin kadar sohbet baslatmak en yasli erkeklerde tek sey, seks yapmak isterim. Genellikle içkinizi yüzden erkek size daha eski daha bir veya iki yil kim kadar sohbet karsi dikkatli olmak basak muhtemeldir yasli erkekler.

Içkinizi tadi garip mu?

Eger içki ile kaldi ama farkli ya da tek tadi oldugunu fark varsa o zaman içme dur! Birisi hala bir ilaç kaymis oldugunu olabilir.