Tek kadin çekmek için bir ilk günü yapmak için 10 iyi sey

1. Gazete okumak ve tarih gününde haberleri dinlemek. Bu konusma için bazi iyi konular verecektir.
2. Tarih çikmadan önce, bazi komik hikayeler anlatmak prova. Tek kadin onlari güldürmek için erkeklere ilgi vardir.
3. Onun ne söyledigini gerçekten ilgi oldugu gibi davran. Hatta sahte ona sahip noktasina. O böyle iyi bir dinleyici oldugunuzu etkileneceksiniz.
4. Çok ciddi hareket yok. Kaygisiz ve tasasiz Yasasi ve kendiniz hakkinda uzun ve sikici monolog vermeyin.
5. Eger bakmak ve davranis nasil degerlendirilecektir. Yani, iyi görünümlü giysiler giymek ve tertemiz bakimli olmasi. Ve çok iyi davranis olmak!
6. Bu adil oldugunu düsünmüyorum, ama tek kadin bir sürü ipucu bu arada sizi yargilayacak. Her zaman özellikle ilk günü, cömertçe ipucu. Bu onun üzerinde çok olumlu bir etki yapacaktir. Eger ucuz bir ipucu ya da daha kötüsü birakirsaniz, hiç ipucu, o ucuz bir kisi olarak sizi yargilayacak. Simdiye kadar bir garson olup olmadigini Ayrica, o gerçekten hiç ucuza ya da devrilme için asagi bakacagiz. Garsonlar ve garsonluk iyi bir yasam için iyi bir ipucu büyük ölçüde bagli.
7. Onun ilgi, hobi, kariyer, hedefleri, tatil etrafinda konusmanin en Revolve, vb kendinizi unutun ve ona odaklanmak.
8. Size hayatinizin onu tüm taniyorum gibi davran. Bu onun etrafinda rahat hissettirecek. Ayrica, rahat hissediyorum ve sizin açinizdan herhangi bir ilk tarih sinirlilik ve anksiyete ortadan kaldirmaya yardimci olacaktir.
9. Emin olun ve sizinle kartvizit getirmek ve tarih sonunda ona ver. Bu ona sizin için önemli oldugunu hissettirecek.
10. Tarih boyunca iyi göz temasi sürdürmek ve yüzünüzde bir gülümseme giyerler. Iyi bir gülümseme tek kadin üzerinde çok bastan çikarici bir etkiye sahiptir.