toplanti kadinlar hakkindaki gerçegi

Dünya benim istiridye oldu gibi 18 yasini, ben hissettim. Simdi bana uygun her seyi bakti ve “Ben seyler benim lehine çalismak için ne yapabilirim.” Ben bir yolculuga aldi, kendi kendime düsündüm, yeni hobiler basladi ve birkaç hafta içinde üniversite basladi. Ama hafta beni rahatsiz ben yaparken rahat degildi bir sey vardi. Ben sürekli “nasil kadinlarla konusmak yok”, merak ettim.

Bu basit bir soru – bir O kadar çok üniversite var ve gerçekten üzerinde eksik ne görünce olarak beni rahatsiz eden bir ben Lisesi basladigimdan beri kendime sordum, ama olmadigini. Yine de utangaçti, ve ben sosyal yasamda elde degildi orada bir sey bulmak umuduyla, benim çalismalar arkasina saklandi.

Bu utangaç, garip üniversite ögrencisi gibi Hizli ileri bir kaç yil ve hiçbir sey. Ben prototip Cassanova ya da bir sey mutlaka degilim, ama ben farkli bir adamim ve ben yil içinde “nasil kadinlarla konusmak yok” diye sordu degil.

Ben kesfetti güven sirri sadece korku üzerinden almak yalan degildir. Basarili bir sekilde kadinlarla konusmak ögrenmek için gereken gerekli adimlari ve hileci bir yeri vardir. Ancak, güven her zaman listenin en üstünde olacaktir.

Kendi güzelligi ile, onlarin büyük arkadas gruplari, ve en önemlisi benim tarafindan – Ben de ilgilendi kadin ki, ben her zaman en Asya kadinlara ilgi ve henüz ben çok korkutmak hissettim çünkü kendimi onlarla konusmak getirmek olamazdi güven kendi eksikligi.

Ama, ben tanistigim bir kadin konusmak ve uygun bir yakalama olarak orada kendimi söndürmek için yeterince iyi oldugunu fark edince, bütün bu uzak soluk. Güven ile bir dalma almak ve benim diger güvensizligi görmezden istekli geldi. Ben arkadaslari düsündüm ya da ne kadar güzel o ne umursamadi. Sadece baska bir adam gibi o kadin tarih olabilir. Ve ben yaptim.

Yalan ve yüzlerce veya binlerce kadin tarihli söylüyorlar, ama kendim için iyi yaptim ve belirli bir kadina çekti, ben onunla konusmak ve o bir yemek olurdu görmek veya kapmak için tereddüt etmem olmaz Benimle içmek. Ben kapatildi, tüm iyi. En azindan denedim. Bu bir yasam için bakmak ya da ne kadar ilgili degil ve o görünüyor ya da o bir adam arar ne nasil ilgili degil, size kendiniz hakkinda hissediyorum ve o gelen algilar ne kadar ilgili.