toplumun degerleri ve hayvan içgüdüleri çatisma

Toplum ve içgüdüleri bize farkli seyler istiyorum ögretmek. Bati toplumunda bir tek esli ortagi ile, yerlesmek ve bir aile kurmak istiyorum gerektigini belirler. , Kutsal evlilik hayatimizin çogunlugu yasayan is ve aile yasami hokkabazlik ve bir çift olarak çocuk yetistirme. Ama bu bizim içgüdüleri nasil çalistigini degildir. Tüm söyledi ve hepimiz sadece hayvanlar ve içgüdüleri türümüzün korumak için mümkün mümkün oldugu kadar çok montaj ortaklari ile, yeniden vardir Bittiginde.

Bu aldatma olusur nedenidir. Derinlerde içimizde mümkün oldugu kadar çok uygun arkadaslari olarak bulmak, ve hayvanlar yapmak gibi, onlarla yeniden bir sürüs arzusu var. Tek esli olan insanlar disinda, en fazla partnerle ve birçok durumda, erkek ya dolasmak ve mümkün oldugunca çok seks, ya da düzenli seks kadin bir paket korumak orada birçok türü yok. Ve bu çatisma baslar nerede.

Bu çatisma dogging, sallanan nedenlerinden biridir, ve adult dating “son kez” olarak var ve insanlara çekici. Birçok swingers ve Doggers onlar sadece kendi cinsel hayatinda yabancilarla seks, ya da bazi çesitli olan zevk söyleyebilirim iken, gerçekte bu mümkün oldugu kadar çok montaj ortaklari ile yeniden dogustan arzusudur. Bu yetiskin tanisma siteleri ile aynidir, onlar uzun vadeli bir iliski ya da olup olmadigini, insanlar farkli “arkadaslari” için göz atin ve kendi cinsel arzularini mesgul becerisi kazandirmak.

Ve aslinda, bu hizmet dogging, sallanan tarafindan saglanan ve adult dating web siteleri uzun vadeli iliskiler ve aile binanin bizim bati standartlari için çok iyi bir sey olarak görülebilir. Birkaç belirleyebilir, tüm sonra, her ikisi de dogging, sallanan, bu arzulari var ve adult dating hizmetleri onlara, onlarla mesgul kendi iliski ve evlilik korurken için sans verin. Onlar olmasaydi o zaman orada çok daha fazla evlilik break up ve dünyada devam gerçek aldatma olur ve soru kutsal evlilik esasi getirecek iddia olabilir.

Tarih ve toplum bize belli bir sekilde hareket ve bazi seyler istiyorum, ama bizim dahili arzulari ile bu çatismalar iken gereken bir inanç verdik, bu gibi faaliyetler, orada olusmaya devam ve popüler, ve bildigim kadariyla gördügünüz gibi olacak Bunda yanlis bir sey degildir!