tüm vücut hakkinda – dil olmasidir – bu tarihten çekmek

Sen bir ilk izlenim için ikinci bir sans asla, hepimiz bu 1000 defa duydum. Ilk izlenimler bizim görünüm olusur, ne söylemek ve yapmak ve beden dili. Ne yazik ki, çogumuz sik sik vücut dili indirim. Basit bir göz, jest veya silah geçis yapmak ya da ilk izlenim kirilabilir. Biz önlemek için ipuçlari odaklanmak için gidiyoruz.

Bu silah izleyin! Katlanmis veya çapraz kollar seni bloke ya da kizgin olarak rastlamak. Çogu zaman, bu “yaklasilamaz” ya da soguk olarak karsidan karsiya geliyor. Kim öfkeli kisi yaklasim istiyor? Eger kendinize durus degistirme veya elinizde bir sey (bir içki gibi) koyarak deneyin, kollarinizi ve ellerinizi ile ne ile mücadele bulmak. Zor bu silah 🙂 geçmeye yapar

Gülümseme! Bu özellikle bayanlar için bir biggie oldugunu. Kim, konusmak istiyor Huysuz Sirin ile veya tarih flört? Bir gülümseme çok davetkar ve diger kisinin çok daha rahat hissettirecek.

Yakin olsun. Simdi kisinin kisisel alan isgal, ama onlara yakin olmak kadar kötü olmadigini bildirmek söylemiyoruz. Çok fazla mesafe off-koyarak olabilir ve kapali kapali gibi bir kez daha, görünür.

Rahatla, ilgili ve birakin. Yapmak istediginiz son sey gergin ya da rahatsiz olarak kapali gelmek oldugunu. Sadece nefes ve eglenebilir. Karsi taraf muhtemelen kadar sinir oldugunu ve dinlenmek ve gülümseme varsa, cana yakin ve sicak görünür. Sonra oyunun öndedir!

Göz temasi yapmak için korkmayin. Göz temasi büyük bir! Bu gerçekten yapan ve ilgilenen gösterir. Bazen oda genelinde göz temasi bu biraz tüm diger kisi yaklasim sinir almak için ihtiyaci var. Bu yüzden bir araya gelip onlari bir glace ve bir gülümseme vermek.