tuscaloosa içinde flört ederken gidebilirsin yerlerde

Tuscaloosa Amerika Birlesik Devletleri’nin güneyinde Alabama sehirlerinden biridir. Bu Alabama en büyük besinci kentidir. Bu yüz bin kisilik bir nüfusa sahiptir. Bu sehir olan çevrilmis adi gevsek kendi dillerinde Siyah Savasçi anlamina gelen bir bas almistir. Bu bir subtropikal iklime sahiptir. Alan bu yer aldigi sicak nemli hava nedeniyle Meksika Körfezi’nde kendi iklim etkiler. Tuscaloosa flört ederken size tarih almaniz gereken yer vardir. Bu çesitli kültürel sitesi, Müzeler ve iyi restoranlar için tarih almak gerekir. Her iki sehir neler sunabilecegi zevk gerekir.

Eger Tuscaloosa kalma eger gidebilirsiniz güzel kulüpleri ve barlar vardir. Baliksirti ve Egans bulunmaktadir. Sen iyi bir vakit geçirmek için bu yerlere gidebilirsiniz. Birkaç içki ve bu kulüpleri ya da barlar içinde arkadasi ile kaliteli zaman olabilir. Ayrica kendi otellerinden biri gidip hizmet keyfini çikarabilirsiniz. Iyi bir otel her zaman çiftler için iyi bir ruh haline. Eger iyi bir otel seçerseniz hem harika bir zaman olacak ve daha sik disari çikmak isterim. Oteller her zaman da insanlarin birçok görev ve ev hakkinda endise durdurmak saglar. Yapmaniz gereken tek sey dinlenmek için. Gidebilirsiniz bir otel bir örnek Inn Hotel.You kutular ayrica ücretsiz kahvalti, sehir içi telefon görüsmeleri ve hafta içi gazete sunmaktadir Tuscaloosa Al otele gitmek Comfort oldugunu. Ayrica lobide ücretsiz kahve olabilir.

Ayrica Tuscaloosa göle bakan Amerikan Sanat Westervelt Warner Müzesi deneyebilirsiniz. Iste bu müzede tüm dünyada çok ünlü kisilerin resimleri, eserler ve heykeller bir çok kaynak bulabilirsiniz. Tuscaloosa flört ederken, ayni zamanda Bama Belle gidebilirsiniz. Bama Belle çevresindeki iklim çok kontrollü ve insanlarin Tuscaloosa muhtesem çevresi görüntülemek için izin verir. Görmek için çok güzel seyler var, Tuscaloosa bu büyük cazibe ziyaret etmeyi unutmayin. Ayrica ayni yerde bir aksam yemegi seyir olabilir. Bama Belle kadar yüz olarak elli kisi tasiyabilir.

Tuscaloosa flört ederken gidip bazen disari yemelisiniz. Dating onlar gibi bununla olan kisi söyler ise gida Paylasim. Sevdigine ile birlikte vakit geçirmek ve güzel harika bir yerde yemek kadar iyi bir sey yoktur. Tuscaloosa yemekler olabilir yerler vardir. Bu yerler büyük yiyecek ve güzel bir hizmet var. Güzel susi hizmet yerler vardir. Susi güzel bir aksam yemegi için bir fikir degilse, o zaman yine de gidip büyük gidalar ile aksam keyfini bir çok yer var. Tuscaloosa restoran örnekleri Buffalo vahsi Wings, Dolunay Barbekü ve Bento Japanese Restaurant ve Sushi Bar bulunmaktadir.