utangaç kizlar için flört ipuçlari – nasil ne kadar utangaç olursa olsun flört

Bu makalede, utangaç kizlar için biraz büyük flört ipuçlari edineceksiniz. Ama önce, bu senaryo düsünün.

Bir sevimli adam barda kendisi tarafindan tüm içiyor. Yalniz konum ve biraz gülümseme vererek onu nokta. Bir an sonra, o davet gözlerle tekrar bakmak için basini döner. O belli ki flört ediyor. Olur:

a. Ona geri gülümseme ve özel tost içkinizi yükseltmek
b. Bacak bacak üstüne ve kulak arkasinda saç birkaç ipliklerini sokmak
c. Içkinizi bütün zaman uzakta bakin ve gözlerinizi tutmak

Bir veya b yaniti verdiyseniz, sana bütün bu rutin önce yaptik varsayalim. Eger, c cevap çok arasinda iseniz orada cam bir dans adam ya da bir utangaç kizsin ya. Bu ikincisi ise, o zaman yardima ihtiyaci vardir.

“Utangaç kizlar için ipuçlari flört? Böyle bir sey var mi? “Diye sorabilirsiniz. “Bile bir seçenek var mi?”

Evet, utangaç kizlar için ipuçlari flört gibi bir sey var. Eger olsa kütüphanede kolayca bulamazsiniz.

Her seyden önce, utangaç kiz flört edemez fikrini silmek zorunda. Onlar flört bir sanat oldugunu söylüyorlar. Ve sanat gibi, flört tek bir stil içine kutulu olamaz. Kendiniz olun. Sen seksi olmak için dalan yaka giymek zorunda degilsiniz. Alinti hatirliyorum: “Farkli insanlar için farkli vurus.”

Ayrica, gerçekten tüm diger kizlar gibi olmak istiyorsun?

Çok gergin olmayin. Herhangi bir hareket yapmadan önce kendinizi sakin, baska ya, sen garip gülümsüyor ve sert el hareketleri yapma riski. Bir dakika dinlenin ve içkinin tadini çikarin. Adamlar kendilerini rahat kizlar için uyanik her zaman vardir.

Ayna önünde gülümseyen uygulama. Utangaç kizlar neredeyse fark edilmeyebilir küçük gülümsüyor, yapmak egilimindedir. Utangaç kizlar için bu flört ucu harikalar yaratabilir. Bir adam büyük bir gülümseme ile noktalar bir kez, o otomatik olarak yaklasim daha güvenli hissedeceksiniz.

Bir konusma baslatmak için korkmayin. Bir arkadasinizla iseniz gibi o son olarak yaklastiginda, konusun. Bir kez topraklarinda daha dogal hissedeceksiniz flört içine kayar, bölge konum.

Sen inanmak zor bulabilirsiniz, ama utangaç kiz bu flört ipuçlari uygulamak kolay ve basittir. Bu an ve alay konusma tadini gerekir. Eger disari içinde büyük bir kadinsin inaniyorum.

Dürüst olmak gerekirse, utangaç kiz bu flört ipuçlari diger bastan yöntemleri o kadar farkli degildir. Eger ister bir kisi ne kadar muhtesem göreceksiniz çok içe dönük ya da disa dönük, bu bastan çikarma teknikleri uygulayabilirsiniz!