wisconsin içinde kalma gitmek için yer

Wisconsin ABD Bu yatili iki büyük göl kuzey orta kesiminde yer alan Amerika Birlesik Devletleri bir durumdur. En büyük sehri Milwaukee denir ise Wisconsin baskenti Madison denir. 2000 ABD Sayim Bürosuna göre, bu durum 5.363.675 bir nüfusa sahiptir. Artik, bu nüfus artis olmali. Wisconsin sizin ve tarih gidebilirsiniz ilginç ve romantik yerlerinden bir numarasi vardir. Eger Wisconsin kalma iseniz, burada biraz daha ararken ile baslayabilirsiniz birkaç yerlerdir.

Her zaman yerin müze ile baslamak iyidir. Müzenin bu devletin halkinin geçmisi vardir ve onlarin hayat nasil. Özellikle Eger Wisconsin kalma iseniz erken on dokuzuncu yüzyilda buraya yerlesen göçmenlerin ve insanlarin tarihi üzerine yogunlasmaktadir bir açik hava müzesi olan Old World Wisconsin Müzesi gidebilirsiniz. Bu baslamak için harika bir yerdir. Eger Wisconsin iken ziyaret edebilirsiniz baska bir müze Yerli Amerikalilar, esnaf ve diger pek çok sey bir çok sey var Oshkosh Public müzedir. Leigh Yawkey Woodson Sanat Müzesi kuslar ve bakmak için iyi güzel heykeller köklü bir koleksiyona sahiptir. Neville Kamu müze gidin ve ayni zamanda Fox nehrin panoramik görmek için bir sans elde ederken onlarin büyük sergiler görmek için harika bir yer olsa da.

Eger müze ile yapilir önce, Wisconsin kalma durumunda olan bir çok melek yapilari ve sergiler Melek Müzesi ziyaret gidebilirsiniz. Onlar Oprah Winfrey ve yaklasik 12.000 melekler tarafindan bagislandi 900’den fazla siyah melekler var. Burasi cennet. Daha sonra tarih bir tatli Heaven Cafe kendi A Taste birakabilirsiniz. Burasi zevk olsa kitap var olacaktir. Çöl, bu hediye zaman ve gidebilirsin orada alabilirsiniz görmek için kendi hediyelik esya dükkanlari ziyaret ederseniz. Hepsi iyi, çünkü bile en mükemmel bir hediye seçiminde sorun olacaktir.

Eger Wisconsin kalma iseniz, Wisconsin etrafinda tasima gezmeye ve büyük sehirlerde görebilirsiniz. Bir araba yolculugu Milwaukee veya baskenti Madison alabilir. Ancak bu iki büyük sehirlerde bu araba yolculugu aliyor, bazi rezervasyon yapmak gerekir. Ancak diger sehirlerde, bir rezervasyon yapmak için çok öncelikli degildir ve bir an bir spa yapabilirsiniz. Tasiyici yolculuk sonra sehirlerde çok yerlere götürecektir. Aslinda bana sorarsaniz, sehir görüntüleme harika bir yoldur. Bu turlari bir saat sürece yirmi dakika sürer ve hatta yerlerde bazi sorular size ilgilendiginiz geçiyoruz tasima sürücü sorabilirsiniz