yaklasan kadin korkusu

Ellerini kalp daha hizli olarak iki kez yenerek, terleme ile tasinmaz orada durmak, dudaklarinizi … bir sey tarafindan mühürlü ve gözlerinizi HER sabitlenmis gibi görünüyor, hayalinizdeki kiz orada duruyor ama sadece ona yaklasim olamaz. Hadi, hepimiz olmustur. Itiraf etmek utanç olmayin. Biz her zaman istedigimiz kadin yaklasimi ve onlarla konusmak istedim ama gerçekten bunu yapmak için kendimizi var hiç. Neden bu kadar? Bu arkasindaki nedeni nedir? Evet, bu makalede, biz genel olarak kadinlarin yaklasan hakkinda görüsmek üzere gidiyoruz.

Peki konu bakarak biraz aslinda bir nedeni ortaya çikaracaktir. Bu FEAR var. Yaklasan kadin korkusu! Ama, ne korkan? Biz kadinin gerçekten korkuyor musun? Onu sert sözler korkuyor musunuz? Bazilari REDDEDILDI olma korkusu söylüyorlar. Ben bir kizla tek basina bir odada olmustu ve ben “Merhaba” kiz dedi ya da onu herhangi bir hamle yapti ve o reddetti, ben daha az umursamaz olamazdi düsünüyorum. Kahretsin! Kimse bilmek gidiyor ve o arkadaslari ya da bu deneyimi paylasmak için gidiyor, ben bile umurumda degil. Ben korku DIGER ÖNÜNDE (dil en basit olarak) IN reddedilen oluyor düsünüyorum.

Biz baskalarinin önünde reddedilen nefret ediyorum. Ister inanin ister inanmayin, çogumuz, daha dogrusu hemen hemen hepimiz, özellikle bizim ego tarafindan tahrik edilmektedir degil. Biz gerçekten gerçekten kendimizi anlamiyorum ama bizim EGO bizi anlamak yapar anlamak. Ve bu korku sahip kesinlikle normaldir. Bizim hayvan toplumda, biz sosyal standart ve sinif tarafindan degerlendirilecektir. Daha fazla sosyal statü, daha iyi yasama gücü, gelecek daha becerikli ve daha iyi … Bu kadar basit. Biz güç seviyorum. Degil kas gücü ancak sosyal güç. Nereye kadar ondan gelir. Kas veya para olsun.

Ve bu özel nedenle, biz daha adil cinsiyet yaklasan korku. Ve bu tüm kadin tarafindan koymak yanlis tutum da siddetlenir. Herhangi bir bar ya da kulübe gitmek ve bir tutum “da yanima gel cesaret yok, siz yanmis alacak” ile orada duran sicak kiz bulmak. Oh iyi korkutucu ve bu kadinlar kötü yaklasan korkusu yapar. Bunu biliyorum. O geçirdik. Ve bana hala hissediyorum bana söyleyeyim. Unutmayin, DEPLASMAN GO olacak asla. Bizim temel psikolojik ve sinir kablolamalar gömülü ve kalmak için oldugunu.

Evet, ben bir kez daha kendimi yinelemek … Biz yaklasan kadinlar korku ve biz de gelecekte bu tuhaf mide burkan bir duygu yasamaya devam edecektir. Ama nokta üzerinde kontrol alma ve zaman içinde bunun üstesinden gelmek için güçlü olmak oldugunu.