yaklasan kadinlarin ret ele almak ve üstesinden gelmek için nasil korku

Yaklasan sizi durdurma ve kizlarla tanismak reddetti alma korkusu var mi? Bu ustalikla ret islemek için nasil biliyorsaniz durumda olmak zorunda degildir.

Akillarinda yanlis amaci ile ise baslamak, çünkü çocuklar bir sürü ret yüz. Bazilari kazanmak zorunda oldugu bir bastan çikarma oyunu olarak kadinlarin yaklasan bakmak. Digerleri için, yaklasan kadinlarin amaci bir telefon numarasi veya bir tarih almak için basitçe.

Ben ret size hedefe ya da basarisini belirlemek nasil göreli oldugunu fark önce ben de böyle düsünürdüm. Bir kizin telefon numarasini almak gibi objektif tanimlamak ve bunu elde sonunda yoksa basarisiz oldum gibi, hissedeceksiniz. Sonuç olarak, kadinlarin yaklasan ya da konusma yaparken bu konuda vurgulayarak sonunda.

Simdi, ilginç aktivite arkadaslari kesfetmek için kadinlar toplanti olarak objektif tanimlarsaniz ne? Bu, omuzlarinizi kapali bir yük degil Alir? Simdi bir kiz konusurken ve onu daha iyi tanimak için konsantre zaman çok sert olmasi gerekmez.

Onlar gerçekten onlari tanimak istediginiz anlamda zaman kadinlar da daha açik. Bunlar yaklasimin samimiyet hissediyorum ve size açmak için olasiligi daha yüksektir.

Kadinlar toplanti zaman ret üstesinden gelmek için baska bir yolu yaklasim degistirmektir. Bu bir spor kulübü çok agresif olabilir ne bir gece kulübünde uygun içeri etkilesim vesilesiyle veya mekan uygun oldugundan emin olun.

Sürekli farkli açilis stratejileri denemek için yararli olur. Yaklasim çalisir ve en iyi kisilik uygun görmek için deneyin. Bildiginiz gibi, bir ilk izlenim için ikinci bir sans alamadim. Ve bu ilginç ve heyecan verici biri olarak bayanlar kendinizi adim bu asamada.

Son olarak, bu ret konusunda saglikli bir bakis açisina sahip önemlidir. Bu olur ve bu herkese olur. Size bir kisi olarak kim ile bir ilgisi yoktur bir sey oldu ki. Amaç bunu önlemek için degil, ama ne için görmek için.

Eger yeteri kadar zengin ya da yeterince seksi ya da yeterince akilli degil çünkü ret degil olur. Hatta en karizmatik erkek hayatlarinin bir noktasinda ret karsilastim. Tek fark, bu basarili erkek vazgeçti ve hatalarindan ders asla olmasidir.

Biz çekici tüm kadinlarin karsiliginda bize çekici bulacaksiniz degil. Bazen, sadece onu basmayin. Neyse ki, bu diger kadin yaklastiginizda her zaman ayni sonucu aci olacak anlamina gelmez.

Baska bir sey gibi, kalma, sen ilerlemeye devam gerekir. Eger kadin yaklasiyor ve onlara alarak var daha pratik, daha iyi ve daha güvenli ona olacak.