yaklasim kadin – kadin yaklasiyor zor olmak zorunda degildir

Çogu erkek, bu yaklasan kadinlar söz konusu oldugunda, gerçekten bir ipucu yok. Sana kadinlarin dogru sekilde yaklasim nasil hakkinda bugün size bazi önemli bilgileri paylasmak istiyorum.

Eger size umutsuz oldugu izlenimini vermek emin olmak gerekir kadin yaklastiginizda. Kadin size yaklasimi çok fazla bir çaba yapiyoruz sizin umutsuz bir adam ve bu oldugunu görmek, o hemen bu nokta olacak.

Çok fazla övgü ya bir kadin ödemek asla, ve onun agzindan çikan her kelime katiliyorum ASLA. Bu tür eylemler seni kadirdir, ve kadin asagi oldugu gibi onu hissettirecek. Güzel bir adam olmak arkadas bölge disinda, partner oyunda kadinlarla her yerde geçmez.

Bir kadin yaklastiginizda, onlara çok fazla dikkat ve onayini almalari asla. Ya yas için kadinin bakiyorum ve SONRA onun kadar gitmeyin. Sizin gibi bir kadin görürseniz, sadece düz gidip hiçbir tereddüt olmadan kendinizi tanitmak.

Kendiniz olun ve kadin yaklastiginizda samimi lutfen olabilir. Sahte hiç bir sey, sen ögrendim eger sadece sorun alirsiniz çünkü. Eger ortak bir sey var olup olmadigi egim çesit vermek mümkün olacak onu sorular sorun. Çok güven ile her kadin yaklasim. Onlar seksi buluyorum çünkü kadinlar kendine güven olan bir adam seviyorum.

Bugün kadinlara yaklasim nasil daha büyük keyif için asagidaki sitemizi göz atin.