yapmak için bir kiz arkadasi-3 ipuçlari nasil kadinlar size bugüne kadar istiyorum

Hiç oturdu ve bir kiz almak için yapmaniz gereken tam olarak ne düsündü? Sans muhtemelen vardir, vardir. Neredeyse orada oturup bir kiz almak nasil düsünmek için bir adam için geçis bir ayin gibi, ve dogaldir. Ancak, bir sonuç, ya da baska, sadece her zaman NASIL merak sikismis olacak ile gelmek zorunda.

Bir kiz arkadasi almak gerçekten çok kolay. SAG kadin sizin için sonbahar ve bugüne kadar istediginiz yapma, baska bir sey. Yani, size, civarinda oldugu bir sevinç daha bir kafa davanin daha bir kadin ile bitirmek yapmak istemiyor musun?

Bence olmaz. Nokta bir KALITE kiz çekmek için ve bunu yapmak mümkün olmak istiyorum,, sen bilmek istediginiz bazi tuslari vardir.

Iste kadinlarin SIZE bugüne istiyorum yapmak için 3 ipuçlari:

1. Kendinizi bir kadina arzu gibi yapmak zorunda.

Peki, nasil bu yapacaksin, kendinize sorabilirsiniz. Bir kadin için kendinizi arzu yapma kendinizi konumlandirma ilgilidir. Bu talep, DIGER kadinlarin etrafinda olmak isterdim bu adam tür olan adam tür olarak kendinizi konumlandirmak zorunda. Bu bir kadin size bugüne istediginiz için dogal bir egilimi hissetmeye neden olur.

2. Bir kiz almak, onu yaklasimlar biri olmak zorunda.

Simdi, bir kadin size yaklasim olacaktir nadir durumlar vardir, ve bu gerçeklesmesi için yapabileceginiz seyler vardir. Ama, yine de bir kadin yaklasirken mükemmel rahat bir adam olmak istiyorum. O onu yanina geçmeden hakkinda sinir oldugunu düsünürse bana güven,, onu en iyi izlenim vermek için gitmiyor.

3. Eger bir kadin çekmek ve onu bugüne kadar istediginiz yapmak istiyorsaniz, o zaman bir flört olmak zorunda.

Peki, kadinlar dogal olarak flört ne degilseniz? Sonra bu kabuk çikmak ve bir kadinla flört rahat olmak zorunda. Eger her gün temas bu kadinlarla flört baslatmak için zaman ayirin. Bu kadar kadin istediginiz almak için degil, bir kadinla flört zaman ne rahat more bazi pratik almak için sadece, daha büyük olasilikla o bakmak olacaktir, ve bugüne kadar istiyorum.