yemek içinde hamamböcegi – sirlarini sizin eski geri almak için

Eger yemek bir hamamböcegi alarak ögrenebilirsiniz sey var mi? Nasil sizin eski geri kazanmak için kullanabilirsiniz? Simdi, muhtemelen ögünde hamamböcegi olan eski geri Yeme ile ilgisi var ne merak ediyor biliyorum. Eger okumaya, hem de daha belirgin hale gelecektir.

Eger en iyi eski geri kilavuzlarin tavsiye izlerseniz, muhtemelen bir ay için eski ile tüm iletisim kesmeye söyleyecektir. Peki, bu durumunuza bagli olarak, genellikle takip etmek iyi bir tavsiyedir. Ama simdi, bir ay için eski göremiyorum, bu yüzden bir sonraki adim nedir?

Evet, belli ki, bir daha onunla temas baslatmak gerekir. Yani, ilk temastan sonra, dogru tarih için eski disari sormak gerekir? Simdi, burada muhtemelen bir sürü insan size söylemeyecegim bir seydir.

Eger tarih kendisini son derece önemli oldugunu biliyor musunuz? Evet, bu dogru. Bir duygu yüklü tarih, eski bir “ilk tarihi” hatirliyorum yapacak bir sey olmasi gerekir.

Simdi, burada bir hatirlatma. Her ihtimale karsi yine ayni eski ve sikici aksam yemegi ya da film düsünüyoruz. Eh, tabii ki orada bir aksam yemegi ve film ile yanlis bir sey ama onlar unutulmaz olmak sadece çok sikici. Eger güncel baharat olacak bir sey eklemek ve eski duygularin bir sürü olusturabilirsiniz eger ideal olacaktir.

Bize bu sekilde bakalim. Eger 3 hafta önce ögle yemegi için yemek hatirliyor musun? Simdi, muhtemelen hatirlayamiyorum tahmin etmek bir psisik olmak zorunda degilsiniz. Ama ne 3 hafta önce ögle yemegi yerken, size yemek bir hamamböcegi gördüm? Muhtemelen, bu olaydan olacak unutmayacagim? Ve ögle yemegi için ne oldugunu hatirlamak olasiligi daha yüksektir.

Neden, çünkü muhtemelen o zaman çok duygusal hissedeceksiniz. Kizgin, sok vb hatirla hissedebilirsiniz, sen daha duygusal, daha büyük olasilikla bütün olay hatirlamaktir.

Sizin “ilk tarih” için buraya ayni. Simdi, tabii ki örnek üzerinde olumsuz biridir. Kesinlikle ortaklar yemek bir hamamböcegi koymak istemiyorum, bir çok unutulmaz, ama son derece tatsiz ilk tarih olacak.

Buradaki fikir tabii ki olumlu bir sekilde, duygusal almak için eski için firsatlar yaratmak için ihtiyaç vardir. Ideal durumda bu sirasinda birkaç duygu yüklü Mini tarihleri ??paketi sayede bir “ilk toplantisi.”