yorumlama kadin vücut dili – seni seviyor bilmek 4 beden dili ipuçlari

Kadinlar nasil hissettigimi anlatamam, ama yine de ustaca kadin vücut dili sinyalleri yorumlayarak her zaman kendi iç duygu ve düsüncelerini çözmek olabilir.

Bu yetenegi ile, onlar da sizin sirket ya da zevk ister tahmin etmek zorunda kalmazsiniz. Ve sen iliskiyi sürdürmeye devam edecegiz olmadigini bastan karar verebilirsiniz.

Burada cazibe onu düzeyini belirlemek için 4 vücut dili ipuçlari.

kadin beden dili yorumlama # 1 ipucu – o saçlari için ne görüyoruz.

O sevecen ya da ona baktiginizda onun saç tarama baslarsa, o sizi etkileyecek veya varliginda daha çekici bir görünüm için çalisiyor. Ona cilt daha fazla ortaya çikarmak için saçlarini firlatir, o zaman o size hoslaniyor büyük bir sans var.

kadin beden dili yorumlama # 2 ucu – onun parmak hareketlerini izlemek.

O oksama onun yüz, boyun, omuz, gögüs, kol, uyluk ya da varliginda bacak baslarsa, o onu daha fazla haber almak için bastan çikarici oluyor. Sana ilgi var ve bir sonraki hamle yapmak istiyor.

kadin beden dili yorumlama ucu # 3 – vücudu konumuna dikkat edin.

Sana dogru egilerek var, o zaman o size çekici oluyor. Omuzlari ve dizleri size dogru isaret ediyor, o zaman bu daha iyi bir beden dili isarettir. Seni ile hipnotize ediyor.

Ancak, o sizden uzakta egilerek ne zaman dikkatli olun. Bu seni kaçmaya çalisiyor anlamina gelir ve ilgisizlik açik bir isaretidir. O kollarini geçerse, o bir savunma durusu kendini koyarak ve sizden gibi uzak olabildigince kalmak istiyor ediyor.

kadin beden dili yorumlama 4. ucu – herhangi bir bastan çikarici hareketleri göz kulak.

O kurnazca gögsüne, uyluk ya da size bacaklari açiga mi? Daha da iyisi, onlari oksayarak edilir? Seninle oldugunda hep derisinin daha ortaya seksi kiyafeti giyiyor? O ayaklari bir çapraz bacak konumda iken ile bir ayakkabi sarkan mi? Bu bastan çikarici vücut dili isaretleri izleyin. Senin onu cazibe tasima ve hamle yapmak için cazip oluyor.

Kadin vücut dili sinyallerini yorumlama çok basit ve kolaydir. Saçini ve parmaklar, hem de vücudu konumu ile ne, kolayca onun iç duygularini ortaya çikarabilir. Onun eylemleri bir ipucu alin ve o sizi büyüleyecektir çalisiyor eger fark. Kiz-avcilik takipçiligi bu beden dili ipuçlarini kullanin ve büyük bir zaman var.