1 arkadaslik gizli

Belki, herhangi bir kadin forum veya kaynak üzerinde “internet ask” bir konuda raporlar, tema sanal iliskiler karsilamak için muhtemeldir. Bu nedenle, her seyden daha sik sorular, sorular ve tekrar sorular ve cevaplar üzerinde çok az vardir. Muhtemelen, bu sanal sevgi ile bir durum temizlemek için biraz gereklidir. Neden sanal iliskileri ve bizim için çok anlamli dostluklar vardir? Ask internet var mi? Nasil olsun, ve en önemlisi sevgi kurtarmak için nasil? Internet gelistirir, sanal dünya büyür. Çogu insan tanisma siteleri, forumlar, sohbetler ve ICQ gibi, bu kaynaklari kullanin. Anahtar kelimeler bilgi ve iliski bulunmaktadir. Ve iliski oldugu, var begenisine, ve nerede begenisine – orada sevgi kökeni uzun degil. Böylece, insanin görüs yapmak, biz kendi kisisel bilgi (asik bir fotograf düsüs olsa) dayanir, ama çogunlukla muhatap iç dünya, ne diye yaziyor gibi, onun hakkinda, onun görünüyor hangi ne düsündügünü.

Bir neden daha – gerçekte birçok kisi (tek bu vesileyle için degil degil bile) kendi içinde sessiz. Ancak internet genellikle cardinally bir adam degistirir – kendini degerlendirme yükselir, daha güvenli hissediyorum ve rahatlayin. Bir çeliskili zemin ile sosyallesme (ve her seyden!) Dahil. Ayrica internette ask arayisi nedeniyle zaman eksikligidir. Birçoklari için bir kariyer zaman aslan payini götürüp, ilk plani söner. Bir sohbet oturup sitelerinde hakkinda çalistirmak ve bir süre için – Kalan zaman ancak iyi bir uyku ve iyi, bir e-posta kontrol etmek, bu sürer. Ama ICQ her telefon temelde – ve arkadaslari, tanidiklari ile baglantidir. Bu durumda her zaman el altinda yakin yaninda her zaman,. Ve bir sohbet veya ICQ ile yarim karsilamak için – daha az gerçek, ne arkadas çevresinin ona / onu karsilamak için. Amaciniz yanina, ciddi iliskiler ise bu ciddi olarak gereklidir. Bir muhatap den bekliyoruz eger, kendiniz hakkinda sadece gerçegi söylemek. Bu dis bilgi (ama ayrica bu basarisizliklari dikkat çekmek için gerekli degildir!) Veya mali durumu abartmak için gerekli degildir. Oldukça bu ilk toplantiya hayat hikayesi ve pasaport bilgileri anlatmak için bir kez gerekli oldugu anlamina gelir degil. Sen her sey degil konusmak, ama sadece dürüst.

Aldatma ile basladi Iliskiler pek iyi olacak. Internette en tuzaklar vardir, süphe nedenle engel olmayacaktir. Ama bu hiç de internet hayatin ask arama de oldukça son degil çesididir. Tanidik Internet zaten uzun zaman önce rezil bir sey için kenara birakiyoruz. Demisler Aslinda, tüm elinde ve sadece bizim zevk yaraticilari. Kalma varyant sizin için en uygun olup olmadigini Yani, – cesaretle cesaret!