aninda kadinlara çekmek – Gerçekten o ne yapabilir

Bir kadin ile anlik çekim bir milyon bir ihtimal gibi görünüyor, ve çogu erkek sadece gerçeklesmesi için bir yol oldugunu kabul edecegiz. Bunun yerine, sadece hayatlarini devam tutmak ve bir gün yildizli tüm uyum umuyoruz ve bir sekilde bir kadinla sohbet cazibe yaratmak için “sans” mümkün olacaktir.

Seni bilmem, ama ben daha ziyade güvenle bir sigara hottie yaklasim ve onu anlik cazibe bu dayanilmaz duygusu hissediyorum ve sadece gerçeklesmesi için umut yapabilirsiniz BILIYOR mümkün olacaktir. Neyse ki, bir kadin da büyüsüne onu sonbaharda yapmak gerekir bu sekilde hissettirmek için yapabileceginiz seyler vardir.

Burada bir kadinla sohbet cazibe yaratmak yardimci olabilecek birkaç sey vardir:

1. O hemen sizinle uyum hissetmek gerekir.

Bunu yapmanin en iyi yolu, onu çekmek için vücut dilini kullanmaktir. Hatta ona kadar yürümek önce, bak, sana kontrol olacak. Ve ne o bakmak için gidiyor vücut dilidir. Bu onun kur umuyor bazi ürkek adam oldugunu söylüyor, o zaman o size çok deger gitmiyor. Berbat, biliyorum, ama bu oldugu yoldur. Eger dogru beden dili kullandiginizda, o zaman onu sizinle bir anlik bag hissetmenize neden olabilir ve bu anlik cazibe baslangicidir.

2. Onu hemen etrafinda saka.

Onlari hemen güldürmek bir adam toplanti bu da onun seninle aninda baglanti hissettirecek, bir kadin için böyle bir nadir bir sey. Onu güldürmek için komik komedyen ayaga olmak zorunda miyim? Hiç de degil. O yaptigini bir eglenceli biraz onun hakkinda yorum ya da bir sey onu gülmeye almak ve hey bu adam civarinda olmasi eglenceli, gibi hissetmeye baslamak için fazlasiyla yeterli olabilir.

3. Onunla fiziksel temas dogru çalisin.

Yaparak, bir kadin ile küçük bir fiziksel temas almak için her seyi bir kadinla sohbet cazibe olusturmak için hemen her sey daha sizin için bir LOT daha fazlasini yapmak için gidiyor. Sadece fiziksel temas bazi türleri onu bu sekilde hissettirmek için gitmiyor oldugunu, unutmayin, bu yüzden ne yaptiginizi bilmeniz gerekir. Senin içine yavasça elini alarak, onu geri küçük bir basit el, bu çok hizli bir kadinla kimya olusturabilirsiniz seylerdir.