Arkadasina dogru bir fikir çikiyor

Eger gerçek bir iyi bir arkadasim var, onlar potansiyel bir maç için isteyeyim ayni sever ve nitelikleri pek çok olmalidir. Sadakat, duygularinizi duyarli ve sizinle ayni ilgi alanlarini paylasan, bu ne herhangi bir dostluk ya da iliski gelismek ve muhtemelen mükemmel bir uyum ile basarili bir uzun vadeli bir iliski için zemin döseme yapar. Hepimiz arkadas partner dogru bir sey olabilir biliyorum ama ayni zamanda orada bir dezavantaji oldugunu ve risk çok tasiyabilecegi biliyorum. Bu, risk dostluk koyarak deger AOS olmadigini belirlemenize yardimci olacak bazi ipuçlari sunlardir:

Iliski basarisiz olsa da sonuçlarini dikkate
Eger iliski üzerine dostluk kaybetme olasi gerçegi karsisinda hazir misiniz? Kalma arkadas büyük avantaji iyi potansiyel maç biliyorum ve don, AOT birbirini tanima ilk kalma sahne var ve genellikle single için en zor zaman oldugunu bu yüzden zaten birbirleriyle rahat olmasidir, ve flört Zaten umurumda arkadas çok daha kolaydir. Ancak, bir yapmak gerekir, Äúgut, AU kontrol ve arkadasinizin bugüne kadar motive neden düsünün, duygularini sadece fiziksel bir çekim ya da daha da derin? Bu, tek çekim dayanan duygulari üzerinde bir dostluk kaybetme degmez AOS. Basarili iliskiler kimya ve uyumluluk dayanmaktadir.

Sizin konusmalarda ipuçlari arayin ve beden dili-
Dediklerini isaretleri ve ayni zamanda ayni duygulari gösteriyor olmadigini belirlemek için kendi beden dili için yakindan izleyin. Eger duygular karsilikli oldugunu ipuçlari aliyorsaniz o zaman onlarla bir yakin iliski içine ilerlemeye daha dogal ve uzun vadeli basarili bir iliski kurmaya daha iyi bir sans olacaktir. Arkadasin diger sarkilari kendi cazibe hakkinda konusmak devam ederse Öte yandan, daha sonra ne yazik ki duygular karsilikli degildir ve geri çekmek gerekir. Arkadasina kalma göz önüne alindiginda, bu birbirlerine ayni duygulari paylastiklarini açik göstergeler var olmasi önemlidir.

Dostluk iliskisi basarisiz açik ne olur?
Eger samimi bir iliski ve seyler yapmadim içine dalma almis Simdi, AOT gibi düsünce veya planlandigi, bu iliski daha önce oldugu sekilde geri dönecegini son derece zor ve süpheli olacaktir. Ancak, bu her iki iliski bir deneyin verilen ve arkadas kalmak için daha iyi oldugunu ögrendim çünkü olumlu bir sey oldugu ortaya çikabilir. Iyi Sanslar ve tüm Bekarlar için Bayan Mutlu Çevrimiçi Personals!