arkadaslik önce dogru sorulari sormak

Tamam. Sen uzanan hizmetler bir çift katildi ve bir katil profili yazdim. Sen iyi bir resim yükledim ve simdi bir kisi ile sohbet etmek için gidiyoruz. Simdi ne olacak? Nasil gerçek potansiyeli olanlar ve hiç bir potansiyele sahip olmayan kisiler ayiran baslar? Bu garip kadin gerçekten kim hakkinda bir sey degil, sadece kim sana o olduguna inanmak istiyor bulmak gerekir. Kadin “Gold Digger” veya “Baba kiz” gibi etiketler giydi eger iyi olurdu …. ama bu kadar bu seyleri ögrenmek için size kalmis degil ve sadece dogrudan soru sormak olamaz. Sen yapmak ve nasil bunu yapmak istiyorsaniz karar verirseniz bu bayan etkilemek için önleyebilirsiniz ne hatalari bilmek gerekir.

Eger ilk küçük konusma geçmis sonra, “tanisma zaman çocuklar yapmak en büyük hatalardan nelerdir?”, Ona sor ona cevap dikkatlice dinleyin. Seni kendini ve genel olarak erkekler ilgili görüslerini hakkinda çok sey söyleyecek.

Sonraki Eger ona sor, “Eger gerçekten arkadaslik hakkinda ne düsünüyorsunuz?” Diye o çizgi kalma herhangi bir kötü deneyimleri vardi ve ayni seyleri yanlis yapmamak için yardim etti, simdi o size söyleyecektir. Gerekir

Simdi tüm önemli biri için ….. o adam tüm suçu koyar, büyük olasilikla bir sonraki umudu geçmek gerekir “ne son iliskide kirmak? Neden oldu”. O tüm suçu kendisi alirsa, muhtemelen ayni seyi yapmali. O dagilmasindan karsilikli riza ile ya da iliski sadece bunlardan biri için dogru degildi diyorsa, dogru cevap duydum. Ama her zaman dikkatli ileriye tasimak.

Dogru sorulari sorarak size fikir vermek ve ilk kez bayan karsilamak zaman daha güvenli hale getirecek.