ayrildigimiz sonra nasil benim eski geri alabilirim

Ne yazik ki geldi ve gitti, birisi özel bir iliski oldu mu? Ona geri isteyen ne olursa olsun duygularini hemen, ya da zaman içinde gelir olsun, bir parçalanma için tamamen normal bir tepkidir. Burada kendinize “nasil eski geri alabilirim?” Soruyor durumlarda önemli diger içine bir eski geri dönüs için bazi proaktif ipuçlari

Yas eski soruya ilk çözüm, “nasil eski geri alabilirim?” ikiniz ilk etapta dagildi neden ele almaktir. O artik ötesinde oldugu hissi sevmiyorum çünkü onu geri istiyor musun? Eger dans pistinde baska bir adamla onu gördüm ve kiskançlik isleyemez, çünkü onu geri istiyor musun? Ya da gerçekten ifade gereken yasal nedenlerle sizin eski geri istiyorsun? Bu uzun ve zor gerçekten sizin eski geri isteyip istemediginize hakkinda ve ne de baslangiçta ilk etapta kirmak için yol düsünmek gerekiyor.

Bir sonraki mantikli adim bir kez daha eski ilk etapta asik oldugu erkek ya da kadin olmak için ne gerekiyorsa yapmaktir. Onlarin duygusal ihtiyaçlarini yerine çünkü eski size çekici oldu? Nasil zaman içinde bu noktada bu yana degisti? Kötü aliskanliklari düzeltme ve geçmis hatalarindan ögrenerek Eger o bir kez daha sorgusuz sualsiz sevilen kisi olmak ögrenebilirsiniz.

Bu size muhtemelen gibi birçok yönden olarak sizin yarariniza geçmis kullanmayi deneyin önemlidir. Geçmis hatalarindan ders ve geçmis basarilari yararlanmak. O en sevilen hangi kiyafeti biliyorsaniz, tekrar yipranacaktir. Eger övgü onun disinda en iyi gülümsüyor var hangi biliyorsaniz, tekrar bunlari yapmak için tabii ki incelik baslar. Eger kötü aliskanliklari veya hatalar uzakta eski döndü hangi biliyorsaniz, hayattan onlari ortadan kaldirmak ve seyleri degistirmek nasil.

Eski ile güzel bir seyler yapmak için bir yol olarak araya bir derinlik ya da olmayan taahhüt kullanin. Eger ve arkadaslarinizla minyatür golf oynamak için eski isteyin, ya da baskalarinin varliginda bir içki paylasin. Arkadaslarinizin sadece yani sira asiklarin ve seyler eglenceli tutabilir eski ile bir seyler yapin.

O ilk etapta sevdim neden eski hatirlayalim ve her sey basit kolay ve dogal bir yerde düsecek gibi görünür. Yas eski soruya çözümleri hakkinda tüm ögrenme “nasil eski geri alabilirim?” herhangi bir sekilde zor degildir. Bu olmaniz sey, dogru ilk adimlar atiyor ve sonra sadece her sey yerine dogal olarak mümkün düsmesine izin. Geri kalan tüm doganin kendi ders almak icar basitçe.