bastan çikarma teknikleri ya da nasil bir kiz ayartmak için

Sanatçilar kadinlari bastan çikarmak için gelistirdik almak birçok teknik vardir. Badboy, Hirvatistan bir PUA, bir tarih bir kafede her saati, sonra söner ve süs baliklari satin alabileceginiz bir magaza tarafindan geçer. O bir göz atmak istiyor söyler ve nihayet küçük bir satin alir. Magaza disinda o bir akvaryum oldugu gibi onun yerine balik almak için kesinlikle gerekli oldugunu söyler. Tabii ki akvaryum onun yatak odasinda … Ertesi gün geri balik getiriyor ve oyun yeniden baslar.

Badboy egemenlik ve özgüven bir kadini bastan çikarmak için en büyük önemli faktörler oldugu görüsünü tutar. Basari yaklasik% 90 vücut dili, sesine ve zamanlama baglidir gibi, önce bu alanlarda ana gerekir. Sadece güçlü ve tutarli bir vücut dili güven gösterebilir. Yüksek bir durumunu gösterir, kadinlarin güven ilgi vardir. Ve biz tüm kadinlarin son derece statüsüne ilgi oldugunu biliyorum.

Aslinda, baska bir sey sosyal statü daha bir kadin etkileyici, bu dogru sen (= sosyal kanit) gibi diger insanlar (kizlar sadece). Peki, sizin sosyal statü göstermek mi? En kolay yolu mümkün oldugunca çok insan konusmaktir. , DJ git elini sallamak ve “Güzel müzik!” Demek, barmen bir sey sormak ya da sadece açacaklari kullanarak yeni insanlarla tanismak. Bir çok gülümseme ve gülmek, size konustugunuz insanlar üzerinde olumlu bir etkisi olacaktir. Unutmayin: eglenceli gösterebilen en düsük durumudur olan tüm diger insanlari izlemek elinizde bir bira ile bir kösede tek basina duran. Yani, sosyal olmak.

Daha sonra, gerçek hedef kadar yürümek ve bir konusma baslatabilirsiniz. Seni tanimak gibi olacak (ama normalde zaten “set” açilis kadinlarin bir çok ögreneceksiniz).

Onun böyle serin bir (sosyal) bir adam oldugunu fark için birisiyle konusuyor çok mesgul oldugunu düsünüyorum? Sanki! Kadin sosyal statü için bir radar gibi bir sey var. Onlar bir parti cazibe merkezi (ve bu kisiye çizilmis hissediyorum) ve kim kaybeden kimse konusuyor var saniye fark.

Yani, insanlar ile etkilesim cazibe merkezi olmaya çalisin. Eger sosyal bir kisi degil, özellikle eger, kolay degil. Ama bunu ögrenmek anlamina gelir ki, ya hiç nükleer bilim.

Örnegin sizinle gelebilir: “Merhaba çocuklar! Senin için hizli bir soru var – daha fazla, erkek ya da kadin yalan kim “Herkes hakkinda konusmak ve kimse bu size kapanacaktir seven bir konu?. Bu “açici” (soru veya açiklama sizin bir konusma baslatmak) ile zor sey soruyorsun açiklamaya ihtiyaç vardir. Bir kadin dergisi (dis hekimi) bugün okumak ve bu çalisma yapti “gibi Yani bir sey söylemek. Ben ve benim dostum bütün gün bu konuda tartismaya … “