bebekler yapmak eglenceli

Yüksek gaz maliyetleri ve eglence için daha az para olan evde insanlarin tutuyor. Yapmak ama televizyon izlemek için hiçbir sey, seks tek alternatiftir. Ulusal bir anket evde çiftler de konaklama iki kati kadar seks oldugunu açiklamistir. Ekonomi ribaund sürece bizim okul sistemleri iflas edecek bir nüfus patlamasi bekleyebilirsiniz. Ama biz daha fazla okul ve oyun alanlari insa ederek bu talepleri karsilayabilir.

Eve bagli çiftler daha fazla seks ve daha çok çocuk yapma tesvik etmelidir. Bu aç beslemek için gerekli arazi sahip çiftçiler için iyidir. Yogun yeni dogan çocuklarin tutulmasi milyonlarca bizim ilk öncelik olmalidir. Ülkenin yaklasan nüfus patlamasi taleplerini karsilamak için daha fazla günlük bakim merkezleri açilis baslamalidir. Dolar bizim hükümet milyarlarca mal olacak, kisisel vergi artis gerekli olacaktir. Daha önce yaptim ve tekrar yapabilirsiniz. Onlar kendi olmasa bile biz çocuklarimiz için yapmak olanlar kadar önemli hiçbir fedakarlik yoktur.

Simdi ABD’de milyon üç yüz kisilik bir nüfusa sahip. Bazi bir nüfusun yeterli ve daha fazla yer yok demek. Ama bu dogru degil, Çin ayni boyutta ve bir milyar temenniler mutlu insanlar tutar. Bu nedenle ülkemize rahatça sigacak sekilde ek bir milyar kisilik oda anlamina gelir. Biz yoksul ve aç için sinirlari açti ve onlari özgürlük ve gida bir tat verirseniz harika bir jest olurdu.

Biz mümkün oldugunca çok kisi ile seks zamanimizin çogunu eger hepimiz için heyecan verici bir dünya olurdu. Herhangi bir kisitlama ile, yeni dogan ile dünya sel ve iyi bir hayat zevk için bir sans verecek. Tarim bilgi kadar çiftçilerin kolay bir trilyon kisi beslemek için yeterli yiyecek üretmek olabilir ilerletilir. Bu yeni toplumun yüz yil içinde gelmesi için emin olabilirsiniz. Ben çok zaman, onun varis beklemek bu yüzden benim yavrular ile dünyanin sel mümkün oldugunca seks benim kalan yil geçirmek için sol degil.
melpol