benim eski ile birlikte geri almak istiyorum – bir dagilmasindan durdurmak için nasil

Kesiliyor bir iliskinin sonu anlamina mi geliyor? Yoksa hala uzlasma için umut? Durum imkansiz gibi görünüyor eger bir dagilmasindan durdurmak için nasil?

Belki de zaten kirik var ve oldukça yukarida bu sorulara rahatsiz edilir. Hala eski için derin duygular var ve gerçekten onu / onu geri almak istiyorum. Sizin eski geri almak istiyorsaniz Peki, yapabileceginiz birkaç adim vardir.

Adimlar ve sira durumu daha da kötüye o kadar yapmak degil bilmek gibi durumu iyilestirmek için ne yapmasi gerektigini bulmak, sizin duygusal durumu yönetmek içerir.

Sadece kirik varsa su an için eski iletisim için degil, en iyisi olabilir. Bunu yapmak isteyen nedenleri oldukça çok sayida vardir.

Ilk olarak, muhtemelen duygusal harap hissediyorsun. Bu ruh hali ile, net bir sekilde düsünmek mümkün olasi degildir. Bu, bu dönemde eski iletisim, yapmaniz ya da söylemek yanlis seyler ve durumu kötülesen sonuna kadar çok muhtemeldir anlamina gelir. Sen olmasini istemiyorum.

Ikinci olarak, eski temas vermeyerek, kendinizi iliski bir mola için bir sans verin. Eger iliski daha müstakil oldugunuzda, daha objektif bir sekilde analiz edebilecektir. Sen neyin yanlis gittigini görmek ve bu sabitleme size yardimci olacak daha iyi olacaktir.

Üçüncü olarak, gerçekten ne istedigini düsünmek için daha fazla zamaniniz olacak. Belki de, hatta iliskinin gidelim seçebilirsiniz ve mutlu hareket. Hala eski geri almak istediginiz bile t olarak, artik çok daha net bir zihin var çünkü bir sonraki yapacaksin ne planlamak için daha iyi bir konumda olacaktir.

Bu, dagilmasindan durdurmak ve eski geri almak için büyük bir sans verecektir.