Bildiginiz daha gothics birbirlerine çevrimiçi bulduk

Eger Goth alt kültür ile tanimlamak varsa, olasi ana sosyal olay yerinden biraz izole hissettim var. Okulda, sen cheerleaders ve futbolcular ile uymuyordu. Bu alay, ya da belki sadece göz ardi edilmis olabilir. Eger dikkat onlari istedim olmayabilir. Bilerek kendinizi yabancilasmis olabilir. Belki aile bile anlamiyor. Bir Goth olmak yalniz olabilir. Ama daha Gothics muhtemelen düsündügünüzden daha birbirlerine çevrimiçi bulduk.

Çünkü geçmis tecrübeler ve izolasyon duygularinizi, bu kalma sahne halinde sekilde çalismak zor olabilir. Muhtemelen bile istemiyorum. Ana bar, muhtemelen sikilmis ve herhangi bir anlam veya ilgi eksik konusma bulmak vardir. Pop müzik sizi rahatsiz, ve bir ya da iki denemeden sonra size bu ortamda herkes karsilamak için hiç arzu oldugunu fark etti.

Bir sehir veya büyük bir sehirde yasiyorsaniz, etrafinda bir Goth kulüp veya iki olabilir, ve sizin gibi diger insanlarla tanismak gidebilirsiniz bazi yerlerde olabilir. Ancak pek çok varoslarda ve küçük kasabalarda, gerçek bir Goth ugrak en yakin sey, yerel alisveris merkezinde begenilen konu oldugunu. Bu ana ne de bir poser ne de gerçekten alir birini, bulmak imkansiz hissetmenize neden olabilir.

Sen Geceleri ile mum isigi ve The Cure arka planda çalarken bir firtina sirasinda ask yapabilirsiniz birini istiyorum. Belki de deri için sevgi paylasiyor, ve simdi ve sonra biraz BDSM seven birini istiyorum. Bu tutku sicaginda Sevgilinizin göz çevresi eyeliner lekeli görmek istiyorum.

Online dating Bunu seçerseniz, hemen masaya istek ve ilgi her koymanizi saglar. Eger karanlik zafer tüm giyinmis kendinizi bir fotograf eklemek ve yanitlari henüz iyi içeri için bekleyebilir, size özel Gotik tanisma siteleri, aramak nereye ya da mükemmel Gotik prens arayan profilleri üzerinden tarak yapabilirsiniz prenses.

Çevrenizdeki insanlara yavan ve ruhlarin yoksun olabilir, ancak dünyadaki diger insanlarin bol var. Can sikintisi ve modern varolusun anlamsizligini da öfke paylasan orada biri var.

Gotlar bugün 70 ve 80 den Gotlar üzerinde bir avantaji var. Internet tüm dünyada insanlarin baglanmasini saglar. Daha Gothics muhtemelen biliyor olabilir daha birbirlerine çevrimiçi bulduk. Siz de mükemmel bir karanlik ruh esini bulabilirsiniz.