Bilmeniz gereken temel – 101 öpüsme akillara durgunluk

Eger aklinizi basinizdan alacak bir agiz olmak ve bir adam nefes nefese birakir nasil bilmek ister misiniz? Öpüsme yeteneklerini daha az yildiz mi? Eger bir adam iltifat öpüsme yeteneklerini duydum en son ne zaman oldu? Bu bes ipucu ile, adam daha geri nefes nefese ve gelecek olacaktir. Onlar erkek arkadasin öpmek seveceksiniz kiz olmak istiyorsaniz mükemmel asagi olmalidir temelidir.

1. taze bir nefes

Bazen bir nane çok güçlü olmasi ve mide bulandirici klinik tadi yapabilirsiniz. Kesinlikle dis ve dis ipi firça, ama sonra sakiz ya da agiz için eglenceli lezzet eklemek için böyle bir sey bir meyve parçasi üzerinde kafa yormak.

2. herkes öpücük yok

Sizinle bir tarihte gitmek her adam öpücük yok. Kimseye öpecegim kiz olmanin bir üne sahip ise, çocuklar gibi özel görmezsiniz. Iyice anin tadini onlar için mevcut fetih unsuru olmali.

3. öpücük ve söyleme

Bu öpüsme detaylari hakkinda arkadaslariniz veya onun ile özellikleri hakkinda konusmak degil zorunludur. Gerçekten özel tutulmasi gerekir, ya da yapiskan olarak karsi karsiya geleceksiniz.

4. yavas yavas baslar

Aklinizi basinizdan alacak bir agiz olmak için, bu adimi ögrenmek gerekir. Yavas ve nazikçe onu öpmeye baslayin. Onun bogazina dilini shoving öpüsme baslarsaniz çogu çocuklar için çok saldirgandir. Onlari tutku hizini götürsün. Sizin rolünüz Burnunuzdan nefes ise, dudaklarini öpmeye yavasça ve yumusak baslamak için.

5. o kadar degistirin

Basarak ve boynunun arkasina masaj yaparken sik sik, uzak çekin ve onun boyun ve gögüs öpücük. Bu onu çildirtir ve onun geri dudaklarinizi isteyeceksiniz.

Bu adimlari tamamladiktan sonra, sizin adam öpmek nasil bir duygu iyi hakkinda arkadaslarina palavra olacak ve nasil bir zihin-üfleme agiz bulunmaktadir.