bir adam anlatmak için nasil seviyor

Gerçekten onun hakkinda nasil hissettigini gibi ama emin belirli bir adam var mi? Sizin için iyi sansli, biz sizin gibi zaman çocuklar yaptiginiz seylerin bir listesi var. Iste:

1. O büyük bir gülümseme o ya da size görüsmeler gördügü her zaman verir. O parlak o sizi görür her zaman gülümsemek egilimi o sans o seni seviyor vardir.

2. O sürekli güldürmek için çalisir ve çevrenizdeki komik olmaya çalisir. O her zaman etrafinda saka oldugu gibi görünüyor ise

3. Seni aramiyorum düsünüyor O her zaman bakar. O zaman size bakiyor gibi görünüyor, bu o sizin aklini çikarmak anlamina gelir, ve o sadece onun gözleri kapali alamaz.

4. O size yakin olmak olsun herhangi bir sans kullanir. Bir kiz gibi adamlar, onlara yakin olmak onlari kalp kazanmak için çalisiyor tutmak için daha fazla motivasyon verir. Bir adam her zaman yakin olmak için çalisirsa, o gerçekten sadece mümkün oldugu kadar sizinle olmak istiyor demektir.

5. O arkadaslarinizla arkadas yapar. Bir adam Arkadaslarinizla dostu girerse, o bir konusma kadar gelirse onun için iyi bir kelime koymak böylece onlari onun gibi istedigi anlamina gelir. Ayrica bir dating iliski halinde kendi onayi iki sonuna kadar kazanmak istiyor.