bir adam ile flört – sizin için kalbi yaris almak için bes kolay ipucu

O seni çok güçlü kapali geliyor olmadan onun gibi bilir ki bir adamla flört ana mümkün olmustur? Siz sizin gelismeler yanit oldugunu ya da tamamen karsiniza almak için çalisiyoruz mesajin bir ipucu yok buluyor musunuz? Eger onun hakkinda deli oldugunu ona anlatarak gizem tüm bozulmadan adam çekmek böylece flört sanatinin ana hazir misiniz? Peki, eger burada bir adamla flört için bes kolay ipucu, bunlardan herhangi merak …

Göz onu bak.
Seninle konusurken, özellikle, bu ne o söylüyor önemli olduguna inaniyoruz ona gösterecektir. Simdi bu gerçekten onu bilmiyorum özellikle biraz rahatsiz edici olabilir. Bunu yapmanin kolay bir yolu gözleri arasinda bir nokta seçin ve bu konsantre olmaktir. O farki bilmiyor olacak ve size çok emin görünmesini saglayacaktir. Sadece onu bakmak için degil emin olun.

gülümseme
Bu sadece agiz anlamina gelmez, bu tüm yüz ile gelir. Yükselmeye bir gözlerinizi genisletmek neden olur gülümseme ya da kas gerçekten özellikleri ortaya çikarmak olacaktir. Gerçekten onun dikkatini çekmek için, evet ya da wow gibi, gülümseme ile birlikte olumlu kelimeler kullanin.

dokunun.
Bir erkekle flört geldiginde Tamam, bayanlar bu gerçekten çok önemli. Bu hemen hemen her zaman ona ilgi oldugunu bir adam için iletisim. Ona bir sey söylüyorum olarak çok açik yapmayin, belki de iletisim bir parçasi gibi görünüyor o kadar. Gerçekten onun dikkatini çekmek için en iyi yolu, gerçekten o söylüyor ya da bu konuda heyecanliyiz sey anlamak onu söylüyorum, özellikle elle hafifçe onu kapmak etmektir.

Sizin ‘kusurlari’ rahat olun
Eger onun etrafinda rahat oldugu bir adam gösteren size yargilamak için degil ona güven anlamina gelir. Bu bir kiz bir adam hakkinda bilgi edinebilirsiniz en büyük sirlarindan biridir. Çocuklar saygi güven yorumlamak ve saygi muhtemelen herhangi bir adam verebilir en dayanilmaz seydir. Sizin kusurlari rahat olmak da ona etrafinda dinlenmek yardimci olacaktir.

Konusmalari yilinda ilk adi kullanin
Sadece asiriya kaçmayin. Her konusma içinde belki bir ya da iki kez. Degil merhaba ve güle güle, bir yere dogru ortasinda söylemek sadece zaman. Bu rahat gibi olun: “Sen ne demek istedigini biliyorum, Jon biliyorum …” Bir kisinin adi onlara dünyanin en güzel sesi ve bir adamla flört ve kalici bir etki yapmak için ince ama güçlü bir yoludur.

Simdi bir adamla flört yapmak ve onun dikkatini çekmek için tam olarak biliyorum. Iyi eglenceler!