bir adam tarih konusunda tavsiye

Eger bir adam bugüne kadar ögrenme baslayan ve biri ile yeni bir iliski içinde iseniz, bu heyecan verici ve sinir bozucu hem de olabilir. Emin seyler baslangiçta iyi gidiyor yapmak önemlidir bu yüzden bir iliskinin ilk birkaç ay iliskinin geri kalani için sesi ayarlayabilirsiniz. Eger birbirleri hakkinda bilgi saglanmasi iliskiniz basarili ve yil sürecek yardimci olabilir.

Eger ait olup adam tanimak çok fazla zaman harcamak gerekir. Aksam yemegi çok için disari çikmak ve sadece birbirlerine soru sormak. O ilgi ve onun hayvan peeves nelerdir ögrenin. De bu yüzden cevap ayrintili olabilir açik uçlu bir çok soru sorun. Daha tamamen sormak daha fazla soru, bu yüzden onlari bir yeri vardir emin olun onu anlayabiliyorum.

Ilk bir adam bugüne kadar nasil ögrenirken, önemli bir ders çok erken denklemi içine seks tanitmak degildir. Sex hizli olur ve kalici bir iliski çevirmek yardimci olacak bir düzeyde birini tanimak için zor olabilir eger seyler karmasik hale egilimindedir.

Kendiniz hakkinda açikça konusmak ve düsünce ve korkularini paylasmak. Erkekler hem de kadinlar hakkinda çok sey bilen bir iliski uzmani Tiffany Taylor. O Kiz izle Guy Be yazaridir. Eger iliskilerin psikolojik tarafi hakkinda daha fazla bilgi edinmek isteyen varsa ben bu kitabi tavsiye.

Eger iliski basarili olmak istiyorsaniz ne istediginizi bilmeniz gerekir. Eger ne istediginizi bilmiyorsaniz bu adam sizin için iyi bir uyum ise, bilemezsiniz.

Yeni bir iliski baslayan heyecan verici ve size sormak ve bir çok soru cevap daha kolay yapilir.