bir bar veya kulüp bir maç bulma

Bir bar ve / veya kulüpte toplanti birinin en büyük engellerden biri genellikle zor konusmak için yapar yüksek sesle müzik çalmak olmasidir. Insanlar da bu gibi yerlerde sarhos olmak ve genellikle farkli kosullar altinda oldugu gibi hareket olmayabilir egilimindedir.

Bir bar ya da kulüpte disinda ve birisi ilginç görürseniz, ne yapmaliyim?

Hatirlanmasi gereken ilk sey, bir bar ya da kulüpte çogu insan tarih ariyor olmasidir. Insanlarin diger insanlara yaklasim ve konusmak beklenmektedir. Insanlarin sizi konusmak istiyorum istiyorsaniz, küçük bir grup içinde toplu kalmayin. Olasi bir talip bu arkadaslarinizin bir grup önünde konusmak korkutucu bulacaksiniz.

Herhangi bir sevimsiz alma hatlari kullanmak ya da dikkat kazanmak için saçma hareket etmek gerekmez. En iyi olani Eger göz ve gülümseme onlari bak ilgilendiginiz kisi ile göz temasi yapiyor. Geri gülümseme, o zaman üzerinde yürümek ve kendinizi tanitmak. Bu dans ya da kimse bir içki satin alma için bir istek ile baslamak daha fazla bilgi için sorun basit ve daha sonra yapilacak seyleri her zaman çok daha iyidir. Tabii, bunlar daha sonra gelir. Ama önce, basit bir giris birisi aslinda onlari toplanti ilgi oldugunu biliyorum saglar.

Saldirgan olmayin. Bir kisi ilgilenmiyor ise, o zaman ilgili degildir. Konusmak için istekli olabilir etrafinda birçok kisi olmasi muhtemeldir.

Bir tarih bulmak için denemek için bir bar veya kulüp için gidiyoruz, alkol isten çalisin. Bir içecek olan iyi, ancak sarhos olmak istemiyorum. Sen pisman ve kendinizi aptal görünmesi seyler söylemek olasidir. Unutmayin, bu birisi yaptiginiz ilk izlenim ve size yürümek çok sarhos olma olmak istemiyorum.

Dans ile rahat olmaya çalisin. Harika olmak gerekmez, sadece iyi bir zaman dinlenmek ve olmasi gerekir. Kesinlikle dans istekli degilseniz, o zaman sadece duvara karsi durmak ve herkes bakiyorum yok. Insanlarla konusuyorum. Iyi eglenceler. Insanlar yalniz ve depresif arayanlar çizilmis degildir. Eger iyi bir zaman yasiyorsaniz gibi bakarsaniz, insanlar ile iyi bir zaman yapmak isteyecektir.

Bir bar ya da kulüpte hayatinizin aski bulmak zor, ama imkansiz degil. Sadece bu basit yönergeleri izleyin ve sansli olanlardan biri olma sonunda olabilir.