bir erkek arkadas bulmak için nerede kalma ipuçlari

Son zamanlarda bir erkek arkadas arayan oldu mu ama herhangi bir sans vardi degil mi? Artik sosyal yasam gençlestirmek için bazi kalma ipuçlari mi ariyorsunuz? Bir erkek arkadasi bulmakta herhangi bir sans olmadi eger sansi, henüz bu alti hatalardan biri yapiyoruz vardir. (Dürüst Çünkü, çogu kadin bu gün bir sopayla erkek defetmek zorunda!)

1. Bu elbise için uygun dikkat ve bakim edilmemistir.
2. Belki çok agresif, çok güçlü üzerinde geliyor.
3. Bunun yerine gülümseme parlama, siz yaklasilamaz görünüyor.
4. Sadece çocuklar yanlis türü için gidin.
5. Size vurulduktan zaman bunu fark yoktur.
6. Siz çünkü kötü konusma becerileri rahatsiz.

Iste ask hayatini gelistirmek için yardimci olacak bazi kalma ipuçlari. Her zaman firsat için elbise deneyin. Bu, ciddi bir görünüm alir sadece, her durum için asiri elbise zorunda anlamina gelmez. Fiziksel olarak iyi görünümlü ek olarak, gülümsemeye çalisin. Bilinçaltinda dostu ve herkes için ulasilabilir oldugunu baskalariyla iletisim.

Uzakta erkekler korkutmak gibi o çocuklar yaklastiginizda yaklasim degistirmeyi düsünebilirsiniz. Eger alay ile çok neseli ya da çok “kaba” olmak ile ilgili bir sorun olabilir? Eger ilgi ifade çok agresif? Modern kalma ipuçlari kiz onlari sormak için adam beklemek gerekiyordu oldugunu göstermektedir. Bu gri bir alan, ama siz çikma teklif çalismak için görünmüyor fark varsa, belki onlarin davet bekliyor denemelisiniz.

Bizim kalma ipuçlari Daha sonra, var oldugu karsilastiginda ciddi düsünce vermeye çalisin. Eger garip ya da açiklanamayan nedenlerle konustugunuz adamlar fark mi? Onlar size sormaya cesaret kadar çalismak için çalisiyoruz mümkün mü? Eger biraz daha konuskan kalarak onlari da yardimci olabilir mi? Eger okuma ve güncel olaylar ile güncel kalarak konusma becerilerini gelistirmek mi?

Belki erkek arkadasi malzeme için yanlis yerlerde ariyor olmasi halinde Son olarak, kendinize sorun. Ne simdiye kadar denedim ise yaramadi, o zaman ayni seyleri yaparken durdurmak. Olaylar farkli gidin ve up karsilamak. Farkli erkekler bakarak baslamak ve bildiginiz bir sessiz adam, ya da ortalama bir görünümlü adam, diger istenen niteliklere sahip olabilir eger ayirt çalisin.

Bu kalma ipuçlari dikkat eger bir erkek arkadas bulmak ve verimli bir sosyal yasam olabilir.