bir eski geri kazanmak için tartismali taktikleri – sizin eski geri istiyorum böylece eski isteyen vazgeçmek

Belki de zaten eski ile kirik var ama yine de ona / onu geri istiyorum. Yani seyler her türlü denedim ve eylem her tür almak, ama çalismak için görünmüyor. Neden bu kadar mi?

Evet, aslinda sizin eski geri kazanmak için mantikli yöntemler kullanmaya çalisirsaniz, bu durumu daha da kötülestirebilir ve sonuç ne arzu olmayabilir.

Örnegin, sizin eski arama çalisti. Eski telefonu açmadi. Bundan sonra ne yapacak? Büyük olasilikla, mantiksal bir yaklasim için cazip olacak. “O / o telefon almak olmasaydi o / o bana cevap kadar iyi, ben onu aramak / onu” dedi.

Bu insanlarin çogu alacak çok mantikli bir adim, ama kesinlikle en iyi hamle degil. Gerçek su ki o / o telefon alir kadar çünkü panik, tekrar eski üzerinden aramak için endiseli ve üzerinde olmasidir.

Bu çaresizlik bir isaretidir ve eski onu hissedebilir. , Neden bu kadar sik ??sik onu / onu çagiriyor ve bu yüzden acilen? Degilse

Bunu yapmayin. Bu sadece durumu daha kötü hale getirecektir. Bunun yerine, yerine tartismali taktikleri kullanmak isteyeceksiniz.

Bazi temel insan psikolojisi biliyorsaniz Belki de sizin için çok yararli olacaktir. Aslinda insanlar degil ne arzu veya kolayca sahip olamaz. Çok kolay bir sey elde varsa, o kadar çok arzu olmaz.

Tartismali taktikleri çok daha iyi çalisirken mantikli bir yaklasim basarisiz nedeni budur.

Mantikli bir yaklasim olarak, eski ona / onu geri almak için istekli bir oldugu için, o / o kolayca geri alabilirsiniz ve o / o istedigi zaman sinyal veriyoruz. Eski sizinle birlikte geri almak için çok hevesli degil açikliyor.

Peki, neden yerine tartismali bir yaklasim deneyin. Eger mola duydugu / kararini kadar saygi eski söyle. Onu / ona söylemek aramak istemiyorum. Bunun yerine, eski yerine bir mektup gönderdi.

Eger mola ile tamam oldugunu ifade etmek gerekir. Sen dagilmasi üzerinde tartismak istemiyorum. Ileride sizin eski geri kazanmak istesin bu sizin için kapiyi açacak.