bir eski kiz arkadasi geri almak için nasil

Bir dagilmasindan sonra, çogu insan duygusal kararsiz ve sadece durumu daha da kötülestirebilir seyler yapmaya yol açar. Ben genellikle hemen orada eski iletisim ve orada kalbini kazanmak için denemek istiyorum oldugunu ne anlama geldigini.
Orada eski kiz arkadasi geri isteyen yanlis bir sey, ama dogrudan dagilmasindan sonra onlarla baglanti kötü bir fikirdir. Hemen bir dagilmasindan sonra, eski kiz arkadasi duygular vahsi yayinlanmaya baslayacak olmasidir. Bu demek ya, ne olursa olsun niyetleri, zaten daha durumu daha kötü yapabilir herhangi bir sey anlamina gelir.

Nasil bir eski kiz arkadasi geri almak için 3 adim …
Günde Take Off. Dagilmasindan sonra, biraz sogumasini gerekir iyi bir sans var. Ben her seyi bir gün kalktiktan öneririz. Kendinizi duruma refleks için rahatlatici ve deneyerek bu gün geçirin. Bu Gün boyunca iliski yanlis gittigini NEDEN düsünmek gerekir. Bir kez iliski basarisiz tam olarak neden belirlemekte … o zaman bir eski kiz arkadasi geri almak için biliyorum. Tabii ki, daha kendisine daha adil bir sey ama genelde, bu düzeltilmesi gereken büyük bir sey oldugunu degisiyor.
Hayir Iletisim Kural. Iletisim kurali yok temelde dogru dagilmasindan sonra birkaç hafta için eski ile hiçbir temas anlamina gelir. Sizin eski SIZE kaçirmak zorlar Bu çalisiyor çünkü. Bu onlari ne kadar görmek için arama neden olur.

A Plani var. Bu nasil geri eski kiz arkadasi almak için en etkili yoldur. Size dogru yönde hareket ve eski ortak hatalari yapmaktan kaçinmak yardimci yardimci olacaktir çünkü bir plani olmasi çok büyük.