bir kadin çekmek için nasil – Onu istediginiz yapmak için gereken ne oldugunu ögrenmek

Bir kadin çeken herhangi bir adam o bulusmalari hakkinda bildigini saniyor tüm sorgulamaya baslar yapabilirsiniz. Bir kadin karsilamak ve gerçekten onu istiyorum yapar onun hakkinda sadece bir sey oldugunu düsünüyorum, aniden seni düsünmek hepsi bu. Kendinizi onun fikri bu ekli almak için izin zaman sorun,, genellikle gerçegi göz ardi ve bir çok o gerçekten daha “degerli” oldugu onu yapmak.

O özel olmadigini söylemek olmadigini, bu renkli gözlük gül ve bir kadin saflik ve umuyoruz asla mükemmellik belli bir düzeyde oldugunu düsünüyorum bakmak çok kolay bu sadece bir hatirlatma var. Ve düsünce bu hatti olarak onu düsünüyorum yapacak … dokunulmaz.

Eger bu sorun görüyor musunuz?

Nasil bir fani olarak hiç böyle bir kadin arazi için umut olabilir?

Peki, size oldugu gibi o ayni seviyede oldugunu gerçeklestirmek gerekir! Kendinize bir kadin onu çekici bulmak, özellikle, sirf sizin lig disinda gibi görünüyor yapiminda yakalanmak izin vermeyin. Bu erkeklerin yasamlarinin bir noktasinda bu duymak ve HALA bir kadin onlarin ulasmak “ötesinde” bir sekilde oldugunu düsünmenin hata yapmak kaç sasirtici.

Onu esit olarak kendinizi görmek edebilmek için var …

Onu çekmek istiyorsaniz meshur kaide üzerinde bir kadin koymak felaket için bir reçetedir. Onu lütfen ve onun onayini kazanmak için seyler yapiyor olmasi gibi biri için, her zaman hissedeceksiniz. Ve ayni zamanda, o olusturmak baslar onun fantezi kadar yasamak mümkün ASLA.

Onu istediginiz yapmak istiyorsaniz, o zaman size istediginiz herhangi bir kadin çekme hak oldugunu fark için güven ve öz farkindalik olmasi gerekir. Gerçekten sizin lig disinda olarak gördügünü hiçbir kadin olmalidir.

bir kadin çekmek için, onunla baglanmak mümkün gerekir …

Bu size “yukaridaki” olarak onu düsünmek zaman bir kadin ile baglamak için de gerçekten zor. O etrafinda oldugunda sinir alacak, her zaman onu söylemek dogru seyler ariyor olacak, ve sonuç olarak, size yol boyunca bir yerde karisiklik sona erecek. Sadece baglanti kurmak ve oradan gitmek için çok daha kolay olacaktir.