bir kiz arkadasi bulmak için nasil – bu katil partner ipuçlarini kullanarak hayallerinizdeki kiz arkadasi olsun

Yani, dogru gitmek ve kendinizi bir kiz arkadasi bulmak ister misin? Peki, yapilmasi gereken ilk adim, yaklasan çekmek ve onlar sizin kiz arkadasi olmak istiyorum olacagini, bu kadar sevme sonuna kadar böylece kadinlarin bastan gelince her firsatta en üst düzeye nasil ögreniyor.

Ilk adim Eger kiz olmak isterdi kadinin ne tür kafanizda çalismak olacaktir. Yas, saç rengi, vücut tipi, egitim düzeyi ve kisilik ne tür onlar olmasi gerektigini düsünüyorum gibi seyler. Bu sekilde kendiniz bir kiz arkadasi bulmaya gelince, size seçenekler daralmis olacak ve daha fazla istenen sonuç odakli olmak. Eger gerçekten bir kiz arkadasi bulmak için bilmek istiyorsaniz bu mükemmel bir ucudur.

Ikinci olarak bu seyleri anladim zaman, daha sonra deneyin ve size gelecek kiz arkadasi olmasi beklenir yerlerde takilmak olur. Eger kiz bir atletik tip ariyordu Örnegin, daha sonra yerel spor salonu baslamak için iyi bir yer olurdu. Egitimli bir kadin muhtemelen kitap okuma, kütüphane etrafinda asili olacaktir. Eger dini bir kiz istedim, o zaman yerel kilise baslamak için iyi bir yerdir.

Ayrica, sansinizi artirmak için kadinlarla her karsilasma kullanmak, yerel barlar ve gece kulüpleri bir potansiyel kiz arkadasi bulacaksiniz tek yer degildir. Bir ögleden sonra bazi yiyecek satin alirken süpermarkette mükemmel bir kiz karsilamak, hatta bir kafede olabilir. Kadinlar için daha dogal hissediyorum, ve tabii ki erkeklerden daha az rekabet çok oldugu için gündüz manyetikler gece manyetikler daha basarilidir.

Bir soru bugün kendinize sorun. Kendinizi tarih misiniz? Cidden, bugün bu soruya cevap ve bu bir hayir ise, o zaman neden kendiniz tarih degil mi? SIZE bir kiz arkadasi bulmak için ögrenmek önce hayatinda iyilestirilmesi gereken ne seyler düsünüyorsunuz? Görünüm, kisilik gibi seyler, belki saç sevmiyorum? Bütün bunlar kolaylikla degistirilebilir. Onlar par oldugunu düsünüyorum, ve kadinlar aslinda erkeklerin ne istedigini ögrenmek yoksa görüntü ve güven ya da kisilik üzerinde çalisin.

Tipler, söhret ve para kadinlar erkeklerde çekici buldugunuz seyler degildir. evet onlar yardim yapmak, ancak kadinlarin gerçekten bir adam ARANIYOR ne sirlarini biliyordu bir kiz arkadasi bulmak için ögrenmek isteyen zaman, daha sonra sizin yarariniza bu kullanabilirsiniz.