bir kiz istediginiz alma

Beyler, ben artik bunu yapmana izin veremem. Yapamam. Seni çok diger çocuklar bayanlar ile böyle iyi sans edebiliyoruz nasil bu kadar merak televizyon önünde oturan, tek basina, tarihsiz bir hafta sonu geçirmek izin veremem.

Bu tüm bir sir degil. Ve ben sir size izin gidiyorum. Degistirmek için hazir misiniz?

Sizin görünüyor ilgili degil. Iyi misin, bazi delicesine sicak kiz ile çirkin adamlar gördüm? Bu cüzdan ne kadar derin degil. Bir kadin için bu konularda kilo, boy, sizin saç çizgisi … hiçbiri.

Bu ana gereken yaklasik bir sey, ve bunu usta zaman, kizlar takip edecek. Güven bana. Neden?

Ben ayakkabi oldum çünkü. Ben bir kadinla disari grev nasil bir sey oldugunu biliyorum. Ama tüm fark yapti ve çevresinde hayatimi degistirdi sirrini anladim. Ben kadinlarin etrafinda gergin hissetmek için kullanilan ve güven kazanma becerisi ana bana uzun bir zaman aldi.

Bu gizli “bir sey” güvendir. Hayal degil gibi kadinlar ilgi vardir. Genellikle alfa erkek olarak tarif budur. Görevini alir ve adam bir sey onlari almak izin vermez. O daha bir sürü oldugunu bir nereden geldigini vardir bildigi için o bir kadin ile vurur eger umursamiyor adam. Eger güven varsa, kadinlarin dünyanin sonuna kadar sizi takip edecek. Ve tüm bu alan sizin tutum degisiyor. , Zor yapar gelmiyor mu?

Güven usta sonra, geri kalan dogal yere düsecek. Ama bunu yapabilmek için zaman almak zorunda. Bu ögrenmesi kolay bir beceridir, neden simdi baslamiyor?