Bir sampiyon flört yapmak için 4 ipucu – kadinlarla flört nasil

Sadece kadinlarla dogustan dogal bir adam gördügünüzde sadece nefret etmiyor musun? Kadinlar ona asik ve o hiç yanlis yapabilir gibi gibi diyor ne olursa olsun ve o ne, sadece görünüyor. SIZ bu adamlardan biri olmak istemez misiniz? Sen, onlar degil mi ki ne dogru biliyor musun? Onlar kadinlarla flört ve sadece onlar oldugu yol gibi çikar için biliyorum.

Ve bu kadin YABAN ve onlar için CRAZY sürücüler. Eger dikkat için umutsuz bir adam gibi geliyor olmadan kadinlarla flört nasil kesfetmek sürece bu adamlardan biri olan sonunda olabilir. Kadin tutum bu tür ilgi DEGILDIR.

Iste flört gelince SIZE dogal bir sampiyon yapacak kadinlarla flört konusunda 4 ipucu:

1. Kisiligi ile gülümseme. Bu kudretinin tüm çalistiginiz veya sizin gibi çizilmis gibi görünüyor bu gülümsüyor birinde koymayin. Sadece dogal olarak gelsin. Bir kisinin baska bir gülümseme gördügünde, onlari geri gülümseme sadece dogal. Bu oldukça evrenseldir ve onun o size yakin ve sizin için çok iyi bir sey oldugunu zaman gülümsemeye baslar yapacaktir.

2. Ona iltifat ama sadece biraz. Bunu asiriya ve onu her o ne kadar çekici birkaç dakika, ve ne kadar büyük o oldugunu söylemiyorlar sürece, o bir kadin övgü ile hiç yanlis bir sey yok. Sadece bazi anlam vermek ve sadece bunu yapmak için ona iltifat degil emin olun. Orijinal olmak ve ona tepki daha bunu olmak istiyorum ne gibi olacak zaman o farki söyleyebilir.

3. Orada burada etrafinda onu adi atmak. Bu satis elemanlari tüm yapmak için egitilmis ve buna da bir kadinla flört çalisir olanlar psikolojik sirlarindan biridir. Bir kisinin adini kullandiginizda, otomatik olarak onlara sadece bir yabanci daha fazladir biri olarak görülen olsun. Onu adini bulmak ve orada burada etrafinda atmak zaman, o gerçekten biliyor gibi ona hissettirmek için baslar.

4. Hafifçe saçlarini dokunun. Bir seyler bir noktada fiziksel almak istiyorum, iyi bir adam gibi ses sadece yalan söylemez. Bu dogal ve gerçekten mücadele edemez. Oraya ulasmak için, bir sekilde onu bir hamle yapmak zorunda, ama bir hareket çok güçlü ve o hizli bir sekilde kapanacaktir. Bunun yerine, hafifçe saçlarini dokunmadan gibi basit bir sey yapmak ve size bakacak sekilde ona boyun kemerler görmek için izleyin. Eger öyleyse, o iyi bir isarettir.