bir tarih için bir arkadas çikma teklif nasil

Bu soru bir tarih ya da bir arkadas çikma teklif edip büyük bir ikilem çogu insan birakir. Dostluk bu ile ne etkilenen alir edilir. Ben reddetti olsun ne olur? De kafanizda ortaya neler yapilabilecegini ögrenmek için okuyabilir birçok benzeri benzer sorular vardir.

Be dogrudan-Eger gerçekten arkadasi gibi ve onunla gitmek istiyorum / onu sadece hizlandirmaya ve bir tarih için çikma teklif çekinmeyin. Sonuç ne olabilir merak etmeyin. Sadece yapmaniz gereken ne hepsi olarak ilk adimi. Çogu insan kaçirmak yerdir. Hatta onlarin arkadaslari onlar çok geç ya da belki kendi arkadas baskasi bulur alir hissediyorum sekilde bildirmek için bir çaba yok. Duygularini içinde sadece onlari izin tutmak ve simdi tam zamani asla. Sizin için deposunda olabilir ne yarin asla bilemezsiniz olarak yarin için kesinlikle beklemeyin.

Dogru bekleyin zaman sen onlara gerçek duygularini açiga zaman kötü bir ruh hali içinde arkadasinizin yakalamak istemiyorum. Bir insan etraflarinda seylerin en olumlu tepki mutlu hatirliyorum. Bu nedenle, dogru zamanda bunu çok önemlidir.

Kalbini orijinal-dökün olun; Arkadasiniz gerçek iç duygularini bildirin. Hiçbir sey duygularini arkadasinizin hayir demek için gerçek zor olurdu orijinal olup olmadigini gerçekten kalpten geliyor ne eslesebilir. Insanlarin daha fazla sevgi vermek ne zaman daha fazla almak egilimindedir. Ayni stratejiyi uygulayin. Eger tüm arkadasliklar romantik dönüsmesi ancak hissediyorum sekilde yardimci olamaz anliyorum olmasi da bu sekilde hissediyorum neden onu biliyorum / ona izin.

Ret-Birçok kisi bu kadar bile denemek olmadigini ret korku korkma. Sadece kafanizda ne söylüyorlar. Aksi takdirde hata size hayatinizin geri kalani için olabilir. Eger hatirliyorum bir sey reddetti olsun, ayrica özgün dostluk sonu degil. Ne olursa olsun hiçbir sonsuza kadar arkadas kalir. Her zaman olumlu bir bakis açisina sahip ve geri çevirdi olsun yoksa sadece nazik olmak ve daha önce gibi eskisi gibi seyler olsun.