Bu basit ipuçlarini takip ederek bugün eski geri almak

Sizin eski geri almak istiyorsaniz, size bu gerçeklesmesi için gerçeklestirmeniz gereken bazi adimlar var oldugunu bilmek çok önemlidir. Daha önce yaptiklarini ayni seyleri yapmak sadece daha fazla ve daha uzakta sizden eski itecektir.

Eger eski birlikte geri alma sansi olmasi için su anda yapilmasi gereken üç adim vardir.

1. Önce kendinizi çalismalari: Her ask iliskisi olarak, sorunlari vardir. Herkesin sorunlari farkli ve karmasiktir. Hayatinizda aki bu süre içinde, gerçekten iliski bozmaya neden ne hisse senedi almak gerekir. Eger eski bu ayni konulari tekrar etmek istemiyorum (birlikte geri almak) veya gelecekteki iliskileri ile.
2. Güçlü görünür: yapmak istemiyorum bir sey zayif ve eski için muhtaç görünür oldugunu. Sizin için çekici olur? Bu kendi içinizde güçlü olmanin üzerinde durulmasi gereken bir zaman oldugunu unutmayin. Eger eski geri almak etrafinda tüm yasam dayandirarak iseniz, yanlis yerde duruluyor.
3. Bir plan yapin: hayatinizin herhangi bir hedefe ulasmak için yola, her zaman adim plani ile saglam, adim yapmak gerekir. Eski ile birlikte geri alma baslamadan önce, size hedeflerinize ne bir listesini yani sira oraya alacak adimlari olusturmaniz gerekir. Eger eski geri almaya çalisirken sürecinde yanlis yapabileceginiz pek çok sey var.