bugüne kadar ne kadar güzel kadinlar-3 özellikleri kadinlar dayanilmaz bulmak

Eger güzel kadin bugüne kadar istiyorsaniz, o zaman çok daha cazip kadinlara yapacak bazi özellikleri oldugunu bilmeli. Eger bu özellikleri sahip olmadigi bir kadin gösterebilir eger, o zaman bu kadar olagan runaround çogu çocuklar ile mücadele etmek zorunda sonuna kadar geçmek zorunda olmayacaktir. Eger bu niteliklere sahip edebiliyoruz zaman, o yerine getirdigini en büyük görünümlü adam olmak zorunda kalmadan bir kadin açmak oldugunu bilmeniz gerekir.

Yani, sahip ZORUNLU bu üç özellikleri nelerdir?

1. Eger bir kadin tedavi bilen adam tür oldugunu göstermek zorunda. Bir kadin dogru sekilde nasil davranacagini bilen bir adam hemen hemen her zaman kolay bir zaman güzel kadinlar çekiyor ve flört sahip oluyor. Ne akilda tutmak gerekir, dogru sekilde bir bir kadin kadar emmek olmasi gerektigini anlamina gelmez bir kadin tedavi edilir. Hayir, ona saygili davranmak zorunda, ama yine de ayni zamanda kendi durmak mümkün olmali.

2. Bu is gününün gidip gece geri tekme izin edebilmek için var. Gün is stresli ise fark etmez, gece gelir ve onu almaya hazir oldugunuzda, bunu stressiz yapmak zorunda. Çogu kadin çekmek istediginiz son sey bu yüksek sinirli biri, bu gerçek için tarih zamani geldiginde iyi bir zaman geri tekme ve olamaz yüksek stres adamlar.

3. Seninle emniyet ve güvenlik hissetmek gerekir. Sen o sizinle zaman bir kadin güvenli ve korumali gibi hissediyorum yapmak lazim, aksi takdirde, bir kadin bir adam için hissediyor dogal cazibe tüm kaybedersiniz. Bir kadin bu sekilde hissettirmek için etrafinda büyük adam olmak gerekmez. Bu ortalama boyutta ve hâlâ güvenli hissetmenize neden olabilir.